Danes za zajtrk noga od parkelna, bela kava.
Katrca11
Danes za zajtrk noga od parkelna, bela kava.
Katrca11
Danes je bilo za zajtrk:
Domače narejen tzatziki:
kumarice
grški jogurt
malce kumine
voila
Lojzka123
Malo se je kuhalo vjutro.
Kot kralj.
En takšen mavrični krožnik. Po dolgem času pa vrgel na krožnik domačo skuto, smetano v kombinaciji s poprom,rdečo papriko in soljo.![]()

Če je že zima, te pa mora tudi nekaj pasti v krožnik, kar zaokroži kontekst ![]()
![]()

Eh, danes samo kava z mlekom, kasneje pa jogurt z žitaricami in tunin sendvič.
SandraBPred zgodnjim jutranjim sprehodom zeliščni čaj z medom in limono. Nato nescafe. Pa smoothie za mene in hči- banana, kiviji, jabolko, limonin sok in pest zmrznjenih gozdnih sadežev.
Kjer je volja, tam je pot. TrixiMoj žitno sadni zajterk za oba z mojim možem skoraj vsak dan je sledeč:
2 zravnani žlici ovsenih kosmičev, 2 žlici limonovega soka, 4 žlice jogurta, 2 kiselkasti jaboli ali 1 drugo sadje,
1 žlica medu in 2 žlici lešnikov ali mandeljev (za starejše ljudi zmletih). Količina x 2 ( za dve osebi). To je skoraj stalnica. Sledi obvezna kavica, če je le mogoče v prijetni družbi.
milja44Malo tako, malo onako in vedno kot se šika![]()
![]()
![]()
Mora biti pestro!!


Ovsena kaša z lanenim semenom in chio, banana, kava.
Tinky BinkyProsena kaša s chio, lanenimi semeni, cimetom in banano, kava.
Tinky BinkyVsak dan veeeelka šalca kave z mlekom, brez sladkorja, škatla cigaret in facebook. Se opravičujem, da smetim temo, ampak naj se ve, da obstajamo tudi takšni, ki imamo "zajtrk prvakov". Aja, malo kasneje, po jutranjem sprehodu in še eni kavi, je na vrsti sadje :)
Lp od R.Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Juha iz čičerike in rožmarina

Miklavževi parkeljni