Sočno pecivo za na pot

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. feb 2011 19:51

Aromatični papajini kolački (diskusija o prazničnem pecivu, tam sem napisala, kako se naredijo) so sočni. Je pa res, da še nikoli niso zdržali štri dni, ker so jih vedno prej pojedli.

Vendelina jr.

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

24. feb 2011 16:12

Pri nas pa gre na pot ponavadi tole (pa ne samo na pot, tudi na vsa praznovanja...): http://www.kulinarika.net/recepti/4108/sladice/kokosove Je dobro, sočno, ni treba, da je v hladilniku, pa tudi lepo zložiš v škatlo. Jaz edino med plasti dam folijo ali peki papir, da se ne zlepijo skupaj. *Alisha*

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

24. feb 2011 17:33

Narediš lahko tudi potico, npr. orehovo in pehtranovo, pa zebrino pecivo in rjavčki /brownies gredo tudi v slast. Ponavadi pa tudi razne variante z listnatim testom, recimo orehovi polžki in še druge variacije, tudi slane, kakšna porovo-skutna pita iz vlečenega testa. To vse lahko pripraviš v večjih pekačih in potem narežeš. EvaLuna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti