Letos bo zabavno

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. jan 2011 17:26

Tale na sliki ima nek plasticen moderc gor. Drugače kot japaja.

Vanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. jan 2011 17:35

Se ne bi mogla bolj strinjat! Bravo:)
Vendelina jr. je napisal/a:

 

Oboje.

Iz naslednjih razlogov:

- Načelo moje mame: kadarkoli je razlog za fiesto, se je treba v to vključiti. Tozadevno je moja mama totalno nediskriminatorna do praznikov (tisti del, ki zadeva postenje ji gre sicer slabše. In ker ima "mama vedno prav, je zadeva jasna, ne?

- 8. marec je praznik ženske enakopravnosti, vključevanja žensk v vse sfere življenja (ne samo v zasebno), skratka je praznik spoštovanja vseh pogumnih žensk. In vzbodbuda za tiste, ki še niso pogumne, da to postanejo. In jaz to praznujem.

- Pust je praznik veselja. Veselja nad življenjem, veselja nad tem, da se narava spet prebuja, veselja in vzhičenostjo nad tem, da smo spet priče ciklusu, ki se dogaja že milijone in milijarde let in da smo lahko počaščeni, da bomo en del časa pri tem zraven. In jaz to praznujem.

 

 

Vendelina jr.
P.s.: drugač pa 15... zgleda, da mate več izkušenj s tem;)) JanisJoplin Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 28. 2011 17:36

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

28. jan 2011 17:47

I´m natural, yeeeeh...(17)! Komaj čakam, da pride Človek domov, pa da vidimo...

lp

mzm

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. jan 2011 17:59

Jaz bi pa prosila vse dotične na tej strani, da se vzdržijo razbrzdanosti radi tega, ker pride ta stvar kolikor-toliko tudi v vpogled naši nedolžni mladini in ni treba, kvariti je še tukaj. Vsled tega se naproša pristojnega (vkolikor je to moderator, je v redu), da produktivno ukrepa in nespodobno  razgaljene podobice se tu gor kazati prepovejo.

lp

P.s. Evo, malce predpustnega. In malce spomina na to, kako je bilo pred tistim  letom, ko so šle ženske na ulice (in, na žalost, še dosti let po tistem ).

cervus

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

28. jan 2011 18:45

Za pusta se obleči v Claro Zetkin bi bilo tragično, za 8. marec razmišljati, kaj je pravzaprav hotela in za to bila pripravljena žrtvovati, pa nujno potrebno. Če malo pogledate druge teme, ki se občasno odpirajo ali pač malce pogledate v realni svet mladih ( predvsem žensk ) bi bil pust na 8. marec za zjokat se. In 8. marec, če bi povprašali na ulici, verjetno ne datum, za katerega bi večina vedela, kaj pomeni. Ne mislim Dan žena s pijačo in nageljčkom potem pa naprej tri vogale podpirat ampak na dan, ki bi jih moralo biti 365 na leto, da bi se ženske zavedale, v kakšnem svetu živimo in v kakšen svet rojevamo otroke. In naredile malo reda. Sem pred kratkim brala en zanimiv članek o tem, da dokler bodo moški obvladovali svet ( lovci, osvajalci ) bodo vojne in bolje se piše človeštvu, ko bo spet matriarhart in bodo ženske skrbele za dom in družino in se bile pripravljene pogovarjat in urejat stvari na "mehak"način. Tako se mi razmišlja in piše danes, 28.1.2011. Pa brez zamere. anaboleyn

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

28. jan 2011 19:42

Annb.... se 100% strinjam s tabo, vendar, na žalost ,je še vedno enakopravnost na strani močnejših, kjub vsem zakonom in resolucijam in korajžnim ženskam.

neznan uporabnik

28. jan 2011 19:44

Joj, Anaboleyn, saj se kar strinjam s tabo, no...

...edino nisem ravno prepričana, da "ko bo spet matriarhat in bodo ženske skrbele.... bile pripravljene urejat stvari na "mehak" način.."

Nema toga! Če je matriarhat, je matriarhat in ti je isti šmorn. To je tko kot v tistem vicu

Kakšna je razlika med kapitalizmom in socializmom?

Uf, "velika"!! Kapitalizem je izkorišlanje človeka po človeku, socializem je pa ravno OBRATNO

8. marec ne govori o prevladi. Govori o tem, da le s poštenim sodelovanjem lahko nekam pridemo.

(ne me zdaj vprašat, kam)

 

(bi sicer predlagala Vendelino jr. za predsednico, a ona za moj okus ne ureja ravno na "mehak" način..odkar jo je Proxima izdala, da je v resnici undercovered Chuck Norris, mi je jasno, zakaj KVAK)

japaja

neznan uporabnik

28. jan 2011 19:50

Ežoj, sem videla, da si slikco zamenjal, hehe...

Ja, tale ima  naravne.Ampak si  pomaga s push up kostumom (in zato ne rabi nafrfuljene frizure)

japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. jan 2011 20:53

Božemili, res je slikca zamenjana!!!!!!!!!!!!

lp

cervus

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

28. jan 2011 20:56

18!  ;) še dobr da ni kdo prišel  v sobo ko sem tole reševala ;) med učenjem...

 

 

 

 

www.mojalbum.com/naredilaana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti