Trgovina z pripmočki za " izdelaj sam "

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

tema odprta - 30. sep 2010 22:08 | ogledi: 7.177 | odgovori: 13

Prosila bi če kdo ve ali obstaja kakšna trgovina kje prodajajo razne pripomočke in dele za izdelavo nakita, zapestnice, materijal za slikanje na steklo,in vse kar lahko narediš sam doma.Lp

TinaTina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. sep 2010 22:20

Seveda! Tudi po spletu lahko marsikaj naročiš. Tale tukaj je spletna in tudi "navadna" - imajo več poslovalnic:

http://www.svetidej.si/index.aspx?source=katalog&

Tule imaš pa še sezam njihovih trgovin po Sloveniji:

http://www.svetidej.si/index.aspx?source=podjetje

... pa še več trgovin za ustvarjalne ljudi:

http://www.unikat.si/index.php?page=index&lang

 

Pa veselo ustvarjanje ti želim!

PS: Pobrskaj še po forumu "Otok zakladov", tam boš dobila še 100x več uporabnih informacij, ker je forum namenjen prav ustvarjalem, ki se doma ukvarjajo z izdelavo nakita, slikanjem ...

Mojca

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

30. sep 2010 22:23

V BTC je v hali A trgovina Pri levčku, v City parku je ena in blizu Čopove je trgovina Antus (se mi zdi, da se ji tako reče). Pecenka Sporočilo je spremenil(a) Pecenka dne 30. 2010 22:24

neznan uporabnik

30. sep 2010 22:36

Na Gosposvetski cesti v LJ poleg Figovca je "Liza perle niza" (ali nekaj podobnega).

japaja

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

30. sep 2010 22:40

Hvala punce, krasne ste, na notranjski kjer živim ni niti ene trgovine v tem stilu, tako da nisem bila glih informirana kje bi v Ljubljani lahko najdla te trgovine.Hvala še enkrat in lep večer želim :))))) TinaTina

Rakuncek  

član od: 29.12.2008

sporočila: 79

30. sep 2010 22:58

Z Liza Perle pa jaz nisem zadovoljna, ker mi je ženska svetovala napačen material za izdelavo verižic in sem pri njih cca.20eur zapravila za neko stvar, ki mi ne pride prav čisto popolnoma nikjer. Sem pa zelo zelo zadovoljna s trgovino Prometej na Kersnikovi - izredno prijazne ženske, znajo ti svetovat, poleg tega pa imajo še ob torkih brezplačne delavnice (Liza Perle ima delavnice plačljive). V Prometeju ti vse razložijo, vzamejo si čas, da ti svetujejo, zadnjič smo na delavnicah izdelovali nakit in smo verižice potem tudi s seboj vzeli, vsak torek pa imajo na programu nekaj drugega, npr. akrilne barve, izdelava kartonastih darilnih škatel, mila... Da ne govorim o tem, da nas postrežejo s pijačo... Meni imajo tam res tak topel odnos, ki je vreden pohvale in se razlikuje od drugih brezosebnih trgovin. No pa da ne pozabim omeniti še HobbyArt.si, zadnjič sem pri njih naročila neka slikarska platna velike velikosti po zelo ugodnih cenah in sem vse dobila zelo hitro, poleg tega pa so cenovno zelo ugodni in imajo veliko izbiro. Rakuncek Sporočilo je spremenil(a) Rakuncek dne 30. 2010 23:06

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

1. okt 2010 0:15

Hvala ti za odgovor draga Rakuncek :) TinaTina

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

1. okt 2010 9:36

meni je vsec tudi Antus na Copovi http://www.antus.si/

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

1. okt 2010 10:24

Pozdravljena! V Supernovi na Rudniki so odprli trgovinico Prometej, kjer lahko dobiš zelo veliko. Trgovinica je v prvem nadstropju v bližini Intersporta. bios

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. okt 2010 10:43

TinaTina je napisal/a:
Hvala punce, krasne ste, na notranjski kjer živim ni niti ene trgovine v tem stilu, tako da nisem bila glih informirana kje bi v Ljubljani lahko najdla te trgovine.Hvala še enkrat in lep večer želim :)))))TinaTina

 

No,saj na notranjskem pa res ni tako hudo,tudi tu imamo kar nekaj zaloge po trgovinah.

Pa kot je že mamaF svetovala"otok zakladov".Tam punce nonstop nekaj naročajo v skupinskih nakupih preko neta.

 

V ljubljani pa še Prometej na Kersnikovi.Pa tudi raznorazni mega centri so kar lepo založeni.

Glede papirčkov pa ima trenutno Lidl ali mogoče Hofer spet akcijo za ustvarjanje.

 

anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti