Oblačilni report za jesen-zimo 10-11

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. dec 2010 18:17

Ježešna, limonca26.....

Mati narava je vsakogar obdarila z marsičem lepim. Ene z lepimi okončinami, ene z lepimi očmi, druge z lepo kožo, trejte z lepimi lasi..... Bi rekla, da je vsakogar z nečem obdarila.

Zdaj, če človek ne vidi, kaj je fizično lepega prejel od matere narave, potem naj pogleda še enkrat, pa še enkrat, pa še kakšno vuelto več, dokler ne bo našel.  Je bolje v sebi in na sebi iskati kaj lepega kot pa vsakem komplimentu za neko lastnost, ki jo ima oseba A, medtem ko je oseba B nima, iskati napad nase (če si pač oseba B).  Se pač igra s kartami, ki jih imaš in ne stokaš za kratami, ki jih imajo drugi.

In je tako na splošno in tudi pri mečih.

Škornji so pač obutev, kjer je treba zadeti tako obseg meč kot tudi obseg gležanja in glede na to, koliko različnih velikosti, dolžin in širin smo, je v resnici čudno, da se v trgovini dobijo kolikor toliko dobri približki škornjev, ki jih lahko obujejo noge zelo različnih mer. 

Smo pa seveda take, ki imamo pri pomerjanju te obutve več problemov (ali je tuba preširoka ali preozka, ali se opetnica prilega, da nam peta ne skače in se ne drgne....).

In je pač treba imeti malo smisla za humor in če že ne dobiš škornjev, ker so modeli preširoki, pač rečeš, okej, za tole vitko skulptuliranje matere narave pač ni vsako obuvalo, biti Pepelka je ena svojevrstna zahtevnost....   Če pa so škornji preozki, se pa reče:..hja, resda imam široka meča, ampak moji pogledi na svet so pa še širši....

Tko je shvatio, shvatio je.

 

Vendelina jr.

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

12. dec 2010 18:49

Letos na dobri poti, da si nekako uredim svojo garderobo, našla dvojne hlače, črne škornje pri Nero Giardini, črn plašček, moder jopič .... vse kar je bilo v planu. In na novo odkrila lak za nohte OPI, končno eden, ki mi tako kot Fingrs Ridge filler drži cel teden. Zadovoljna!!! Zelo!!! Saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. dec 2010 19:00

Paše, a ne?

Vendelina jr.

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

12. dec 2010 19:09

Kaj se pa da narest z vsem tem brdom ohlapnih škornjev po trgovinah? Bi prosila za kak nasvet. Trenutno namreč nosim en tak ohlapen/naguban model, raven podplat, ponavadi na leggins in tuniko. Meča imam nekako med vitkimi in močnimi nekje umes- zelo ozka tuba me stiska, večino ostalega mi pa pleše. Po feedbacku in fotkah sodeč mi zadeva kar solidno sede, bi pa z veseljem prebrala kakšno idejo kaj nositi s temi škornji, da malo spremenim repertoar Viva Meier

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

12. dec 2010 19:13

Limonca26, jaz sem si pa vedno, ko sem probavala škornje mislila, blagor tistim , ki imajo močnejše noge.

Jaz imam pa tako dolge noge, da mi del na škornjih, ki je oblikovan za meče pride  dosti prenizko, tako, da imam nek votel balon, tako lahko nosim škornje samo pod hlačami. Jih pa imam samo zato da jih pač imam.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

12. dec 2010 20:00

Paše!!! Saša

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

12. dec 2010 21:59

Vendelina, bodi brez skrbi - sem shvatila že v prvo. Saj se nisem nič pritoževala, le hotela sem povedati, da nihče ni brez problemov. Če imaš ravne lase, bi rad imel kodraste, če imaš volumen, pa bi rad tanjše. Je že tako, da nihče ni čisto zadovoljen s tistim, kar ima - pa so to lahko lasje, meča, višina, .... Prebiram debato o modi, se poskušam kaj novega naučiti, se 1x oglasim, pa takoj delujem kot ena foušeritnica. Pa nisem. Prebirala vas pa bom še naprej, saj ste zanimive. limonca26

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

15. dec 2010 15:58

Da ne odpiram nove teme, bom tu vprašala:

Kje v Ljubljani prodajajo svilene rute in šale?

Lani sem svoleno ruto kupila na stojnici ob Ljubljanici.

Letos sem pregledala stojnice na Bregu in nisem našla stojnice s svilenimi izdelki.

 

Pa še to: zakaj mi v Kulinariki ne dela funkcija kopiraj-prilepi besedilo v polje za pisanje odgovorov?

Ali vam dela?

 

rdkapica

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

15. dec 2010 21:48

Svileno ruto/šal lahko kupiš v Sariko - city park ali BTC. limonca26

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

15. dec 2010 22:03

rdkapica je napisal/a:

Pa še to: zakaj mi v Kulinariki ne dela funkcija kopiraj-prilepi besedilo v polje za pisanje odgovorov?

Ali vam dela?


rdkapica

 

Pa še to: zakaj mi v Kulinariki ne dela funkcija kopiraj-prilepi besedilo v polje za pisanje odgovorov?

Ali vam dela? Meni dela.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti