Oblačilni report za jesen-zimo 10-11

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

3. dec 2010 9:30

Zakaj pa odpade krilo in bluza? Saj gre vse lepo s snežkami :) So pač takšne razmere... Lep dan, Mateja

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

3. dec 2010 9:33

Mah, kaj pa vem - so bolj snežke za hlače, malo bolj na športno potegnejo. Čarli08

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. dec 2010 9:52

Čarli, vzameš kombinacijo z džinsom in snežkami, s sabo vzameš vrečko z eno nizko obutvijo, ki gre na džins in potem se v gostinskem obratu preobuješ.

Vendelina jr.

barty  

član od: 13.10.2010

sporočila: 48

11. dec 2010 15:44

Najprej vse lepo pozdravljam . Sem nova na tem forumu, čeprav vas spremljam že kar nekaj časa. Torej oblačilni report je ZAKON, ki bi ga morala prebrati vsaka predstavnica ženskega spola - pa tudi za moške je sedaj dosti napisanega. Našla sem že veliko nasvetov, ampak sedaj sem pred dilemo. Izbiram namreč škornje z nizko peto. Ker pa sem bolj pri ta suhih, mi vsi škornji "plešejo" okrog meč. Meni se zdi to zelo grdo, če nosiš krilo. Kaj pa ve naredite v takem primeru? barty

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1693

11. dec 2010 16:02

Jaz sem toliko časa čakala in zbirala. da sem našla teke škornje, ki se mi lepo prilegajo tudi okoli meč. Lp Saša

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mir in dobro!

barty  

član od: 13.10.2010

sporočila: 48

11. dec 2010 20:45

Vem, da rabim potrpljenje in veliko časa za pomerjanje, ampak tako iščem že drugo sezono, pa še nisem našla primernih. Ker pa me zadnje čase na nižje pete spomnijo tudi bolečine v hrbtenici, jih že prav pogrešam. barty

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. dec 2010 21:56

Barty, vitka meča so orožje, ki ga je treba skrbno negovati

Iščeš škornje, ki imajo oznako S-tube ali XS-tube. Buffalo jih ima.

Meni sicer daleč najbolj sedejo Pekovi škornji (tudi v gležnju) in sem letos našla ene super velurne škornje čez koleno v prodajalni na Čopovi.

Vendelina jr.

barty  

član od: 13.10.2010

sporočila: 48

12. dec 2010 10:54

Hvala za informacijo Vendelina jr. Grem takoj v akcijo! barty

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

12. dec 2010 12:16

"vitka meča so orožje, ki ga je treba skrbno negovati" Ja, kaj pa potem tiste, ki jih mati narava ni obdarila z vitkimi. Je že tako, da moramo živeti s tistim, kar imamo. Jaz imam namreč problem, da imam močnejša meča in temu primerne močnejše noge. Si sploh ne znam predstavljati, da bi kadarkoli v škorenj ( poleg noge, seveda ) lahko dala še kaj drugega. In ko dobim dobre, primerne in kvalitetne škornje, jih drajsam do onemoglosti. Zatorej, barty, veselo v akcijo limonca26

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

12. dec 2010 14:19

Problem z meči imam tudi sama, dodatno pa mi iskanje škornjev otežuje še majhna št. noge - 37 (najbrž mislijo, da so vse s tako številko nežna, gracilna bitjeca). Če bi vzela večjo številko, bi mi šel vsak škorenj na nogo,tako pa je isknaje škornjev zame največja muka. A na srečo jih na Primorskem ne pogrešam tako zelo. Sem pa zadnjič pomerila kar nekaj škornjev različnih modelov (visoka, nizka peta, nad in pod kolenom) v Vögele Shoes in čudo prečudno, počutila sem se kot Pepelka, saj sem vse zlahka obula. Pa se je potem spet pojavil problem, katere vzeti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti