Pasirka

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

tema odprta - 4. avg 2010 9:48 | ogledi: 5.297 | odgovori: 3

stara pasirka je odslužila svojemu namenu, pa me zanima kakšno kupiti, da bo dobro služila svojemu namenu, ta stara je bila za en d***.

Lep pozdravček,

onaon

Temo je spremenil(a) onaon dne 4. avg 2010 9:58

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. avg 2010 15:17

A misliš tista kovinska za krompir? Mi imamo eno, kupljeno mislim da v Merkurju, pa dela v nulo. Mamamia

mamamia

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

4. avg 2010 15:24

lani sem videla v Hoferju, je bila v akciji pa sem jo zamudila, tista se mi je zdela uredu, mislim, da je imela 3 nastavke, mislim, da ni ravno za krompir, ker za krompir imam nekaj drugega, si mi pa dala idejo, če bo sila. V trgovinah sem nekaj gledala, pa so tako mckene,plastika, v Hoferju se mi je vseeno zdela večja, pa še zgledala je kao rostfraj. onaon Ne veš, kaj zmoreš, dokler ne poskusiš.

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

5. avg 2010 5:08

Pri nas imamo tako rostfraj s tremi nastavki in dela zaenkrat kot je treba. Mojo sem sicer dobila v dar, mislim pa da imajo take tudi v Merkurju in še kje. Sicer jo uporabljam samo sedaj v času pripravljanja paradižnikove mezge, ker se mi sicer ne da pomivati in razstavljati, tako da pasiram kar s paličnim mešalnikom. Pire krompir pa naredim kar z mešalnikom za stepanje smetane. Krompir skuham, odcedim vodo, dodam maslo, mleko, kislo smetano, parmezan (kar pač imam), vključim ročni mešalnik z metlicami za stepanje in krompir stepam - se krompir stepe ali "prepasira" u nulo in tudi je tak penast - ni zbit. Mi je všeč ta način, ker umažem samo 2 metlici. tedyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti