Amc posoda

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

3. mar 2011 11:27

zzak1977 je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:

Krohotam se.

 



Vendelina jr.



Tudi jaz. Sicer malce začudeno.... Ne vem kako lonec lahko ne dela. Ampak ok, sprejmem razlago. Hvala, Blanchy

JanisJoplin
Zdaj se pa tudi jaz.

Commis débarrasseur
Ja, mamamia bo pa "pr'šparala" ... sonci

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

3. mar 2011 11:33

mamamia je napisal/a:

A si zamešala steklokeramično in indukcijsko ploščo? Auč.

mamamia
Sej ne boli tolk celo življenje se učimo a ne JanisJoplin

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. mar 2011 14:55

mamamia je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:
Ja, zdaj se tudi jaz torej se popravljam-pri nas AMC deluje na obični steklokeramični plošči, o indukcijskih ploščah pa sem se ravnokar podučila zdaj vem v čem je problem, tko da absolutno razumem pa spet eno stve več vem

JanisJoplin

 

A si zamešala steklokeramično in indukcijsko ploščo? Auč.

Mamamia

 

Blanchy, očitno sem  spregledala datum rojstva, pa saj ni važno, darilo čaka ...

 

Mamamia


Mamamia, eno drugo si sprasevala, kdaj ima rojstni dan. :)
mamamia

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. mar 2011 14:59

ja, nejcico, preberi si njen tekst pa ti bo v trenutku jasno, kakšno darilo imam zanjo.

mamamia

piap  

član od: 1.7.2005

sporočila: 83

3. mar 2011 22:03

Blanchy je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

nejčica je napisal/a:
pa ste se rargovorili sedaj bompaše jaz mal vskočila!moja mami ima posodo AMC že dvajset let in je res kot nova preživela je vse možne padce tudi v njej je zagorelo olje, cela kuhinja se je sežgala ampak posoda pa kot nova!tako da nekaj je na kvaliteti!tudi kuhanje v njej je krajše zelo dolgo drži toploto.... ni kaj! no pa sem se lani selila in sem tudi jaz želela imet v novi kuhinji novo posoda in kako pa najbolšo in seveda najdražjo vsak mesec mi je slabo ko moram obrok za posodo plačat ampak se potolažim ko iz nje kaj dobrega diši !moram le mal zastopnika poklicat k mi je termostat v vodo padu pa ne dela sam moja zastopnica je taku tečna in vsiljiva da mi bo zihr spet kj prodala če ne posode pa življensko zavarovanje moram se psihično nanjo prpravt!bila sem tudi na tečaju kuhanja pa je kr fajn sm k človk hitr kj pozab!kjub temu pa imam tudi druge posode ni jih palačink čez tiste k so v teflonski ponvi pečene!pa tudi emo lonce majo nove tako lepo porisane da jih človk mora kupt! no v omari je loncev iz vseh vetov!

nejčica

 

Nejčica, kdaj imaš rojstni dan, če smem vprašat? Imam eno darilo zate, ki bi ti zelo prav prišlo.

Mamamia



mamamia

Mamamia, pa saj ti je že enkrat povedala, kdaj ima rojstni dan, no

če vam se je pokvaril visioterm ,kar poklicat svetovalko ali pa na podjetje ker na termostat je samo 2 leti garancija Blanchy
piap

nejčica  

član od: 6.1.2010

sporočila: 174

3. mar 2011 22:57

uh!Nisem vedla da sem jaz v obravnavi (pa se mi je res neki včer kolcalu)! MAMAMIA: rojstni dan sem imela dober mesec nazaj tako da ga boš imela čas tud zavit do takrat!(Upam ,da je kak priročnik "kako ne bit štorast") piap: bom to kmal uredila!HVALA! nejčica

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

4. mar 2011 10:05

nejčica, ker se nekaterim "zadolženim za lep jezik na Kulslo" ne da, bom jaz napisala par vrstic. Nisi zelo nova, ampak očitno so šle teme a la Ah, ta slovenščina mimo tebe. Na Kulslo smo namreč dogovorjeni, da bomo za pisanje (!) uporabljali lepo knjižno slovenščino. No, dogovorjeni smo tudi, da se ne bomo obešali na vsako vejico ali tipkarsko napako (!) - če je polna luna, ali pa se približuje vremenska fronta, ali je na pohodu PMS, se tega včasih ne držimo . Torej, ker si sicer očitno prijazna punca (mlada tudi, domnevam), ti svetujem, da se pri pisanju potrudiš, pa na tvoj račun ne bo več hecev. sonci

nejčica  

član od: 6.1.2010

sporočila: 174

4. mar 2011 10:31

Dragi uporabniki!Iskreno se opravičujem za vse manjkajoče,,,,,,..... iiii ,llllll,velike začetnice.... (tiste v zgornji vrstici vstavite tam kjer je pomankanje)!V nadalnje pa se bom bol potrudila! nejčica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. mar 2011 10:34

nejčica je napisal/a:
uh!Nisem vedla da sem jaz v obravnavi (pa se mi je res neki včer kolcalu)!
MAMAMIA: rojstni dan sem imela dober mesec nazaj tako da ga boš imela čas tud zavit do takrat!(Upam ,da je kak priročnik "kako ne bit štorast")
piap: bom to kmal uredila!HVALA!

nejčica

 

sonci me je pogruntala, hehe.

Za darilo sem ti, nejčica, hotela poslati eno vrečko vejic (jaz sam že tudi takšno "darilo" dobila, a sem se jih navadila uporabljati). Oziroma ti priporočam, da malce sapo zajameš med pisanjem, saj tudi mi težko preberemo odstavek brez vejic in drugih ločil.

Upam, da razmeš hec, saj si, kot je že sonci napisala, fletno dekle.

 

Mamamia

mamamia

nejčica  

član od: 6.1.2010

sporočila: 174

4. mar 2011 13:32

Mamamia z veseljem sprejemam vaše darilo!Naprošam pa le ,da v vrečko priložite še kos skutine tortice (recept ste prispevali v bazo)!Samo za vejice se ne splača kupovat znamke! nejčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti