Amc posoda

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

4. mar 2011 19:30

nejčica je napisal/a:
Mamamia z veseljem sprejemam vaše darilo!Naprošam pa le ,da v vrečko priložite še kos skutine tortice (recept ste prispevali v bazo)!Samo za vejice se ne splača kupovat znamke! nejčica
nejčica, bravo! sonci

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. mar 2011 23:14

Me je sonci prehitela s komentarjem.

Se bova tako zmenili: samo skutina tortica , brez vejic, ker si tak prijeten deklič.

Pozdravček, mamamia

 

mamamia

piap  

član od: 1.7.2005

sporočila: 83

22. apr 2011 11:17

bannanna je napisal/a:

samam nikoli nisem razumela tega amc mita.. včasih se mi zdi da ljudi prepriča to, da mislijo da bodo z amcjem naenkrat postali top, vrhunski in fit kuharji. ampak se mi to  zdi res včasih.

jaz imam rada emotovo posodo, sploh so mi pa te pisane s steklenim pokrovom veliko lepše kot amc.

 

www.mojalbum.com/naredilaana
Kaj pa naredite ,ko vam pade pokrov iz rok .' piap

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

22. apr 2011 15:19

Običajno ga poberem, ker mi je zoprno, če mi pokrovke ležijo okrog ;)... včasih tudi splaknem, če pade na tla... nikoli pa ne pogledam, če je poškodovan... eterna je zakon!

Sergej

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

22. apr 2011 18:49

Zame je to zelo precenjenaposoda in če ne bi bilo predstavitev, je marsikteri ne bi kupil žaradi cene. franciska

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

24. apr 2011 11:08

Sergej C je napisal/a:

Običajno ga poberem, ker mi je zoprno, če mi pokrovke ležijo okrog ;)

Sergej

Atina

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

26. apr 2011 16:47

Ja Franciska,kakor praviš ,da je precenjena posoda, saj v naprej plačaš elektriko in svoj čas.Ker se proizvajalec zaveda, da prihraniš na energiji, času in kar je najpomembnejše za zdrav način prehranjevanja gre. Takrat, ko je bila na razpolago AMC posoda in Zepter tudi, ni bilo tako izrazite možnosti kupiti kaj cenejšega, da bi lahko primirjal ali drgi AMC komplet ali kaj v cenejši obliki.Sedaj je na razpolago toliko drugih cenejših posod in aparatov za dietno kuhanje, da se vprašaš ali bi kupil AMC, samo, če pa pomisliš, da prihraniš čas, energijo, pripraviš zdravi obrok in na dolgi rok gledano ni treba menjavati posode, ker je neuničljiva si pa na pravi poti, je res dražja pa vendar cenejša, ker pravijo, da poceni roba, je najdražja roba. Po dvajsetih letih jo še vedno enako uporabljam, kar ne morem rečti za katero cenejšo posodo. Pa ne želim delat reklame, ampak mi je Franciska pihnila na dušo, pa sem malo pokomentirala razliko, ČEPRAV ŽE DVAJSET LET ČAKAM NA ŠOPEK OD GOSPODA RADOTA IZ RADEČ,DA MI GA IZROČI, KOT PRIPADA OB NAKUPU AMC POSODE. zaja

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

26. apr 2011 18:50

Povedala sem samo svoje mišljenje, koliko prišparaš je pa relativno, odvisno od kuharice in koliko je šparovna. Zdravo je pa vse, kar si zaželiš in to v mejah normale. franciska

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

26. apr 2011 20:48

Lepo vas prosim, ne mi o varčevanju energije z lonci, bolj vrčnimi kaloriferji in podobnim ker sem alergičen, dobim pikcice, postanem slabe volje in potem vas tukaj morim brez veze!

Sergej

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

26. apr 2011 21:56

Sergej C, nekdo, ki plača za set posode tisoč evrov in več, pač mora samega sebe (in očitno tudi druge) nekako prepričati, da je bila njegova naložba smiselna (Cena, ki jo navajam je domneva, popravite me, če se motim, spomnim se, da mi je pred davnimi leti na neki predstavitvi, na kateri sem bila "samo zato, da nas bo več", akviziter ponujal set za takratnih dva tisoč mark). P.S. Jaz bi umrla od dolgčasa, če bi morala 20 let in več uporabljati ves čas iste piskre, nobenega novega, živo rdečega ali pa s krasnimi rožicami poslikano, ali pa super posodo, v kateri se krasno skuha rižota, pa .... Ampak to je čisto moj problem in o tem nimam nikogar namena prepričevati. sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti