Amc posoda

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. mar 2011 9:27

Krohotam se.

 

Vendelina jr.

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

3. mar 2011 9:27

Saj ni kaj razlagati - enostavno ne dela, tako kot druge posode, ki niso primerne za indukcijo. Tudi preizkus z magnetom je to potrdil.

Blanchy

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

3. mar 2011 9:29

mamamia je napisal/a:

nejčica je napisal/a:
pa ste se rargovorili sedaj bompaše jaz mal vskočila!moja mami ima posodo AMC že dvajset let in je res kot nova preživela je vse možne padce tudi v njej je zagorelo olje, cela kuhinja se je sežgala ampak posoda pa kot nova!tako da nekaj je na kvaliteti!tudi kuhanje v njej je krajše zelo dolgo drži toploto.... ni kaj! no pa sem se lani selila in sem tudi jaz želela imet v novi kuhinji novo posoda in kako pa najbolšo in seveda najdražjo vsak mesec mi je slabo ko moram obrok za posodo plačat ampak se potolažim ko iz nje kaj dobrega diši !moram le mal zastopnika poklicat k mi je termostat v vodo padu pa ne dela sam moja zastopnica je taku tečna in vsiljiva da mi bo zihr spet kj prodala če ne posode pa življensko zavarovanje moram se psihično nanjo prpravt!bila sem tudi na tečaju kuhanja pa je kr fajn sm k človk hitr kj pozab!kjub temu pa imam tudi druge posode ni jih palačink čez tiste k so v teflonski ponvi pečene!pa tudi emo lonce majo nove tako lepo porisane da jih človk mora kupt! no v omari je loncev iz vseh vetov!

nejčica

 

Nejčica, kdaj imaš rojstni dan, če smem vprašat? Imam eno darilo zate, ki bi ti zelo prav prišlo.

Mamamia



mamamia

Mamamia, pa saj ti je že enkrat povedala, kdaj ima rojstni dan, no

Blanchy

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

3. mar 2011 10:03

Vendelina jr. je napisal/a:

Krohotam se.

 

Vendelina jr.
Tudi jaz. Sicer malce začudeno.... Ne vem kako lonec lahko ne dela. Ampak ok, sprejmem razlago. Hvala, Blanchy JanisJoplin

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

3. mar 2011 10:09

JanisJoplin je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:

Krohotam se.

 



Vendelina jr.



Tudi jaz. Sicer malce začudeno.... Ne vem kako lonec lahko ne dela. Ampak ok, sprejmem razlago. Hvala, Blanchy

JanisJoplin

Mislim, da niso bili moji lonci razlog za Vendelinino krohotanje.

Blanchy

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

3. mar 2011 10:13

In draga moja Janis  Joplin, a ti nisi še nikoli postavila na indukcijo neprimernega lonca?

Sem se pa res mogoče malo nerodno izrazila - indukcijska plošča je tista, ki ne dela, če nanjo postavim moj stari AMC pisker. Pa saj vsi vemo, za kaj gre ...

Blanchy

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. mar 2011 10:22

Blanchy, da ne bo izpadlo, da imaš samo ti takšno indukcijsko ploščo, ki ne mara AMC posode starejšega datuma. Moja plošča je tudi ne mara, pa kaj zato, saj ne premorem niti ene, ima pa dragi še od prej celo serijo, a ima tudi navadno steklokeramično ploščo. Sem čisto zadovoljna s svojo (mižite, kao delam reklamo ) WMF posodo, zadnja pridobitev je bil ekonom lonec. Aja, imam pa tudi Tefalovo ponev, tisto za koga ubiti, da ne bo izpadlo, da znam kuahti samo v piskrih te in te znamke.

Zdaj imam mir, kar se posode tiče.

Loni Makaroni

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

3. mar 2011 10:25

JanisJoplin je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:

Krohotam se.

 



Vendelina jr.



Tudi jaz. Sicer malce začudeno.... Ne vem kako lonec lahko ne dela. Ampak ok, sprejmem razlago. Hvala, Blanchy

JanisJoplin
Zdaj se pa tudi jaz.

Commis débarrasseur

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

3. mar 2011 11:19

Ja, zdaj se tudi jaz torej se popravljam-pri nas AMC deluje na obični steklokeramični plošči, o indukcijskih ploščah pa sem se ravnokar podučila zdaj vem v čem je problem, tko da absolutno razumem pa spet eno stve več vem JanisJoplin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. mar 2011 11:23

JanisJoplin je napisal/a:
Ja, zdaj se tudi jaz torej se popravljam-pri nas AMC deluje na obični steklokeramični plošči, o indukcijskih ploščah pa sem se ravnokar podučila zdaj vem v čem je problem, tko da absolutno razumem pa spet eno stve več vem

JanisJoplin

 

A si zamešala steklokeramično in indukcijsko ploščo? Auč.

Mamamia

 

Blanchy, očitno sem  spregledala datum rojstva, pa saj ni važno, darilo čaka ...

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti