Kajenje

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

28. mar 2011 17:02

Šparat, pa naj košta kolkor če. janko1

neznan uporabnik

28. mar 2011 17:10

Ma Janko, ne bom šparal teh evrov. Brezveze. Jutri bom 5 ljudi pelal v gostilno na kosilo pa bo. Kaj bom škrtaril sedaj. Sem prepričan,da se bomo fajn meli.

 

Multivitamin

multivitamin

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

28. mar 2011 17:12

 Ma ne, janko1, ni hec v šparanju, hec je v abstinenci

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

28. mar 2011 17:17

Hja, se pravi, če bo hodil za drugimi kadilci in jih ovohaval; al je perverznež, ali pa špara. Tretje ne vidim. Multi, ti jih pa le odpelji v gostilno in fajn se imejte. janko1

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

28. mar 2011 17:18

Janko,si že kaj našparal? Jas sprot vnovčim,približno vem koliko na mesec bi šlo za cigarete, pa kupim kaj koristnega za sebe,otroka in za vnuka, ja pa za moža tudi. Enkrat dobi eden, pol pa drugi,al pa kateri bolj rabi.Kakšna inštrukcija ne bi bila odveč,da bi kaj našparala.Vstrajam pa že 9 mesecev.V sanjah sem tri krat kadila,pol pa sem bila zjutraj malo presenečena,ampak še dobro , da je samo v sanjah. zaja

neznan uporabnik

28. mar 2011 17:23

Kaj pa veš Borka. Madona, nisem še pomisli,da bi bil tolk perverzen,da bi vohal nalašč kadilce. Si mi pa dala idejo. Ampak pol je bole kupit cigarete in naprej kadit, kot pa letat po mestu za vonjavami. Mislim, vsaj lažje je.

 

Ja, sem nekak skontal,da bo 90 evrov dovolj za 5. Pa,če še kakih 20 dodam bo ziher. Saj bo kdo od jutri prisotnih tud kako rundo plačal. Jaz bom hrano pa dve runde.

 

Multivitamin

multivitamin

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

28. mar 2011 17:23

Ne, Zaja, mi ni prišlo na misel, da bi kadarkoli preračunaval koliko sem priškrtaril za tobak. Za prenehanje sem se odločil zaradi zdravstvenih razlogov in tudi zaradi tega, da sebi in drugim dokažem, da to zmorem. Zaja, ti samo tako naprej, z vsakim dnem je bolje. janko1

neznan uporabnik

28. mar 2011 18:52

Saj jaz tud. Prej sem vsaj vedel,da bom slej kot prej prišel iz letala,vlaka al od nekam in,da bom zafumal. Zaj pa še tega ni. Daj si predstavljaj,da sem danes, ko sem na pločniku mel ono krizo skoraj na kolena padel,da bi koga za čik nafehtal. Verjetno se mi je vse to motalo po glavi in sem mel občutek,da me bo dobesedno pobralo.

Saj z bolnico na hribu ni čist nič narobe. Ne vem sicer,ker hrib misliš. Ampak ni pomembno. Tudi jaz sem že preživel bolnico na hribu. Sedaj so jo preselili malo bolj v center mesta.

 

Multivitamin

multivitamin

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

23. maj 2015 18:17

U, zadnja tema marec 11tega leta.Je deževen dan, sobota pa malo brskam po temah.Zanimivi komentarji in me malo zanima ali še vztrajate in ne kadite? Meni je uspelo in čez slabi mesec bo 5 let in to se ne vidi, vidi pa se na teži, kljub temu, da sem se prepričevala, da hrana in hoja mi bosta pomagali, no do neke mere že, ker nisem takoj zadihana, nisem utrujena, to že, jem pa rada.No pa v 5tih letih 6 kg ni tak problem.In kako je pri vas komentatorji? Smo dobili kaj pristašev? Javite se, ker izkusnje so dobrodošle.

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

24. maj 2015 7:38

V zadnjih 2 letih sem zmanjšala na cca 5-10  na teden. oz. ko se dobimo na kavici, me zalaga kolegica, ki "hrani" moje škatlice. Prej sem zdušila škatlico na 2 dni. Nikakor pa ne kadimo po stanovanju, avtu, če kadim, sem itak v družbi kadilk.

Spomnim pa se časov, ko se je kadilo povsod, tudi na pošti, uradih, zdravstvenih domovih... Pa se začuda ne spomnim, da bi tako grozno smrdeli, ali pa smo bili vsi, tudi nekadilci tako zasmrajeni, da se sploh nismo vohali? Danes, ko pride sine za vikend, pograbim vsa oblačila in jih strpam v pralni stroj, saj mi obupno smrdi. Moje "kadilske kavice" pa itak da imajo iste posledice.

Žal mi je, da sem pri 15 letih sploh začela, danes se mi pozna na pljučih....

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti