Kajenje

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

17. feb 2011 21:34

Ursyy, imaš prav, spremembo mislim narediti, kolikor se bo dalo, ker sem že na sladkorni dieti in ravno usklajujem jedilnike, da ne bom pretiravala.Pa kaj, ko pa so na kulinariki super recepti, pol pa imej strogo dieto.Samo mislim, da bo šlo, če sem kajenje pošlihtala, bom pa še težo. zaja

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

17. feb 2011 21:58

vse se da, samo volja je potrebna... ursyy

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

18. feb 2011 0:25

JanisJoplin je napisal/a:
No, upam, da bom potem, ko bom šla na svoje, imela kakšen balkon, da ne bom zakajala drugih:)

JanisJoplin

Hja, ne vem, bo moral bit zaprtega tipa , meni ni hujšega kot smrad kadilcev pod mano, na svežem perilu, tudi okna ne smem imeti odprtega, če nočem spat v zakajenem In vse se dogaja na balkonu...

lp ex kadilka

mzm

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

18. feb 2011 15:31

mišzmoke je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:
No, upam, da bom potem, ko bom šla na svoje, imela kakšen balkon, da ne bom zakajala drugih:)

JanisJoplin

Hja, ne vem, bo moral bit zaprtega tipa , meni ni hujšega kot smrad kadilcev pod mano, na svežem perilu, tudi okna ne smem imeti odprtega, če nočem spat v zakajenem In vse se dogaja na balkonu...

lp ex kadilka

mzm
Jah... mene tudi moti, ko poleti ali bolj proti jeseni vsi na vrtovih kurjo ostanke rastlin, pa se mi direkt v cunje kadi, ali pa v sobo. In kaj naj rečem, da naj zaprejo vrt al kaj? Pa verjemi, da je tistega dima toliko, kot bi vsaj 10 ljudi naenkrat kadilo... JanisJoplin Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 18. 2011 15:32

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. feb 2011 13:25

Jaz sem tudi težko molčala, ko sem npr. obesila osem sveže opranih, belih in svetlo modrih srajc, kmalu za tem pa je sosed na spodnjem balkonu zakurblal fritezo in eno uro cvrl, kar je že cvrl. Še dobro, da sem bila doma in ročno pobrala vse srajce, sicer bi jih lahko prala še enkrat. Tak je pač vsakdanjik življenja v strnjenih naseljih.

 

naor

neznan uporabnik

26. mar 2011 19:58

Sem obljubil,da bom tle nadaljeval,ne?

 

Torej, danes teče 19 dan. Pri 12 dnevu, sem prekršil in enga skadil. Ampak res samo enega. Pol sem mel tako slabo vest,da sem se skor mislil pod jogi skrit za en teden. Skratka gre.

 

Joj,se hvalim po treh tednih. Bomo vidli, kaj bo po šestih.

 

Multivitamin

multivitamin

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

26. mar 2011 21:07

, uspešno nadaljevanje ti želim!

lp

mzm

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. mar 2011 21:13

Ti si kar privošči kak čik vmes, če je taka kriza, in to brez slabe vesti. Saj je pri dieti enako - boljši končni učinek je, če vmes kdaj zgrešiš, ampak res le tu in tam, ne preveč krat.

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

26. mar 2011 21:36

Hvala Miš pa Mamamia, ne upam se kaj preveč igrat s tem. Saj mi je ušlo takrat. Ampak, uhh, šele sedaj vidim kok je to ..beno delo. Madonca.

 

Bom splaval ovak il onak.

 

Multivitamin

multivitamin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

27. mar 2011 9:37

Odlično, čestitam Multi! Zdaj si že ven iz najhujšega, boš videl, da bo vsak dan malo laže in kar naenkrat se na cigarete še spomnil ne boš več.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti