Kajenje

neznan uporabnik

27. mar 2011 10:28

Hvala Nola. Večinoma ni tak grozno. Pridejo pa res trenutki, ko je obupno težko. V petek sem z enim kolegom posedal popoldne po mestu. Kava pa pivo pa trač. Lepo vreme. Madona me je mučlo. Sem si kar oddahnil,ko sem prišel domov. Ker notri v lokalu lahko sedim tud 10 ur, pa ne pomislim na cigaret. Ampak, ko sedim zunaj me pa matra ko hudič. Sem pa opazil,da ogromno ljudi kadi. Prej tega niti videl nisem. Sem mislil vedno,da smo kadilci neka manjšina bili. Verjetno še vedno, ampak ta manjšina je kar velika. Aja, pa še to. Mene tisti,ki kadijo ne motijo. Sem se malo na začetku bal,da se bom spremenu v kakega anti-kadilskega monstruma.

 

Multivitamin

multivitamin

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. mar 2011 14:04

Drži se!

 

 

naor

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

27. mar 2011 15:43

Multivitamin, a veš, jas imam polnih 9 mesecev in sem jih kar dobro prestala. Bolj, ko se oddaljuješ od dneva D, lažje je.Čestitam, kar vstrajaj,nas je več takih.Pa še javi, če ti ratuje. zaja

neznan uporabnik

27. mar 2011 17:05

Veš,da bom. Saj sem vendar obljubil,da bom tule javljal. Tako uspeh kot tudi morebitni padec.

Zaj pa štejem dinarčke. Sem že 80 evrov prišparal. Samo to menda ne bo dovolj za Voyagerja pa izlet v kako osončje s kulinariko.net. Grrrrrrrr.

 

Multivitamin

multivitamin

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

27. mar 2011 21:59

Multi, dobro vem kako se počutiš, poznam tudi ta tvoj sram, vse to sem pred 6 leti, no ja, skoraj sedmimi, dal skozi, za spremembo sem bil zraven še trmast pa mi je ratalo. Sedaj mi tudi na misel ne pride več, da bi še kaj probal. Sem pa, ko sem nehal kadit ostal pri tem, da če sem nehal, sem nehal, pa če je še taka kriza. Če ni bilo druge sem se umaknil, dobesedno bežal iz okolja in situacij kjer se kadi. Si predstavljaš, po kakšnem mesecu abstinence, sem začel ponoči sanjati, da kadim; ne veš kako me je bilo zjutraj sram tega, češ, sem prelomil obljubo in podobno. Potem je tudi to prenehalo, tako, da je sedaj super. Le kadilci in njihov tobak, ki mi na začetku niso smrdeli, mi sedaj vedno bolj, in to tako, da se umikam iz njihove bližine, ne vem zakaj je tako, pa ne samo jaz, tudi drugi bivši kadilci mi pravijo, na začetku jim je dišalo, kasneje obupno smrdelo. Pa nisem nestrpen do kadilcev, dobro vem kako se počutijo in da jim ni lahko, pa bi marsikdo rad nehal, pa nima poguma ali se boji lastnega poraza. Kadil sem 23 let. Multi, želim ti da zdržiš, vsak dan ko se oddaljuješ od cigaret, bolj postajaš neodvisen in boš videl, prišel bo dan ko boš zvečer z veseljem dejal, danes pa tud pomislu nisem na cigaret. janko1

drejkaa  

član od: 18.3.2011

sporočila: 18

28. mar 2011 12:52

Multi-čestitke in veliko vztrajnosti še naprej Sama se ne strinjam,da je vedno lažje.V prvi nosečnosti sem nehala dobesedno v trenutku,ko sem zvedela za otroka-pa sem kadila 30-40 cigaret dnevno (le kje sem našla čas??).Tisti dan,ko sem se vrnila v službo-kjer je bilo strogo prepovedano kajenje in smo se skrivali za garderobami-sem si prižgala cigaret sredi parkirišča!Kako je pasalo! Trenutno ne kadim že tri leta,pa mi še vedno diši in zelo rada posedim s kakšnim kadilcem. Poročaj še naprej,kako se držiš! drejkaa

neznan uporabnik

28. mar 2011 13:15

Hvala vsem. Jaz sanjal še nisem. Sem pa ogromno slišal in bral o teh sanjah, ki naj bi nastopile po kakem mescu al dveh. Pa tudi sem se pozanimal in baje je prvo leto najhuje. Al pa dve. Potem baje gre z lahkoto.

Sem pa danes šel nekaj okol po mestu in me je taka panika zgrabila. Prav sem imel občutek,da se bom dobesedno onesvestil na pločniku. V nogah nobene teže. Kot,da bi lebdel. Samo misel je bla. Bemti nujno rabim čik. Pa nisem. Komaj sem se privlekel do doma. Pol je popustilo.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

28. mar 2011 13:18

Ej, Multivitamin, ne vem če je bilo to zaradi cigaret glih?

japaja

neznan uporabnik

28. mar 2011 13:28

Ma veš,da ne vem. Sem mel teniske obute. Tak,da od višine se mi ni ravno zvrtelo. Naj bo raje od želje po cigaretu.

multivitamin

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

28. mar 2011 15:27

Ko je huda sila, sedi pred kakšen lokal tako, da ti bo dim od kakšnega čika neslo v nos . Ali pa na ulici poiščeš in zasleduješ kakšnega kadilca...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti