Kaj vse kupujete v lekarni v avstriji??

marymary  

član od: 2.3.2006

sporočila: 30

15. apr 2010 9:47

Tinktura za bradavice? marymary

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

15. apr 2010 10:00

Sodelavec kupuje prek nemške lekarne on-line. Po njegovih besedah so cenejši, dobava je ok, skratka so vredni zaupanja. Link je, če koga zanima: https://www.eu-versandapotheke.com/ Sama še nisem sprobala in verjetno še dolgo ne bom, kupujemo samo lekadole pa kak sirup za otroke, če ga ne dobimo na recept. Vilma

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

15. apr 2010 10:23

Haedenso - za teževe pri zlati žili, pri nas se je žal ne da kupiti. tadeja 13

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

15. apr 2010 10:53

Acetocaustin v nemških lekarnah - zanesljivo odstrani bradavice.

V Avstriji  Mobilat salbe za naše športnike, Labisan med za lajšanje težav pri herpesih, WICK Formel 44 plus Husten-Pastillen za lajšanje bolečega grla.

 

barbara9

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

15. apr 2010 11:50

Na mesec in pol me vidijo, pridem z belim receptom po zaloge železa. Po testiranju 6ih različnih zvarkov so mi s koristnim nasvetom v avstrijski lekarni svetovali te, katere jemljem že skoraj leto dni. V navodilih piše, da so posebej za tiste, ki drugih rcnij ne prenašajo.

Loni Makaroni

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. apr 2010 13:15

LeINA je napisal/a:
Cila za katero zdravilo se pa to gre? Moj ata ima namrec dostikrat bolecine v kolenu zaradi obrabe.Hvala za informacijo! LeINA

Condrosulf.

Po izjavi uporabnikov je učinkovitejši, kot podobna zdravila, ki se jih sedaj dobi tudi pri nas.  Avstrijski zdravniki ga svojim pacinentom menda predpisujejo na recept, uporabniki iz Slovenije ga pa morajo sami plačati.

Cila

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

15. apr 2010 14:29

Mi smo šli z belim receptom po antibiotike, ker jih pri nas ni že leta ne dela Krka, nadomestni pa pri nas ne obstaja. ATNES

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

15. apr 2010 15:07

ežoj je napisal/a:

elaphus je napisal/a:

A bi morali kupovati v lekarnah v Avstriji??? Jauuuuj, dobivam komplekse, ker še nikoli nisem.....[obup][otozen][nesreca][zloba][joj]

lp

cervus [smarnice]

Jaz tudi ( dobivam komplekse ), vidim, da me vsi neki čudno gledajo, to bo sigurno zaradi tega ker nič ne kupujem v avstrijskih lekarnah. Mogel bom začet, sam še ne vem kaj.

ežoj

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 14. 2010 20:31
Ko porabiš ves asortima, ki ga nudijo naše lekarne glede bradavic in ko greš z otrokom 14 krat k dermatologu žgat bradavice, ki pa se še kar naprej širijo (otrok pa vedno tuli pri žganju) pač probaš še s tujino. V našem primeru je bila to lekarna v Borovljah, kjer smo kupili tekočino Duofilm in kremo, ki jo mešajo sami. Ne boste vrjeli bradavice so izginile v 14 dnevih. Prej pa smo več kot eno leto hodili okoli in se jih poskušali znebiti. Upam, da si predstavljate kako se počuti najstnica in ena malo manjša punca, ki ima roke polne bradavic. Ja in vsakemu povem kako smo se jih znebili in večino njih je odšla v A in so se jih znebili. http://www.mojalbum.com/tajda/kulinarika

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. apr 2010 19:46

Berny, pri nas se švedske grenčice ne dobi že več, če drži, kar pravi naš prijatelj.On je kupoval neko osnovo od Mariborskih lekarn in to zmešal z žganjem, potem pa po kapljicah v čaj.Zelo bo vesel, če ga imajo v Avstriji. Cila, tebe bi pa pobarala,ali condrosulf približno enako kot glukozamin, ampak boljše oz.bolj učinkovito? Hvala za odgovore! naor

TANJA L  

član od: 1.9.2006

sporočila: 68

15. apr 2010 19:59

Tudi moja hčerka je imela bradavice po rokah in na ušesu in sem jih odpravila s tekočino Verrumal, ki zanesljivo pomaga. lp TANJA L

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti