Kaj jesti- 12 urni delavnik

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

18. mar 2010 9:06

posodce tut js ponucam tiste čisto običajne, ki se jih v kompletu po 3 ali 5 dobi za par eur v šparu al pa drugje.. edino za kako juho ali kaj bolj tekočega sem pa nabavla malo boljšo posodico od curverja, ki ima tak orengi pokrov, ki zares fajn tesni, prav nič tekočine ne spusti, sploh pa če dam zadevo noter še vročo.. za nošnjo svojih malic in kosil za v službo pa uporabljam torbico za malico iz neoprena, ki naj bi temp obdržala do 4 ure, vendar po mojih izkušnjah celo dlje! Če te zanima, pogluglaj 'termo torbica za malico' ali pojdi direkt na built.si.. Lee Ann

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

18. mar 2010 9:25

http://www.tisocinendar.si/ poglej na to stran, tam so spodaj, na drugi sliki, Bento posode za hrano s prostornino 0,60 ali 0,95 litra. Moja sestra jih ima in je zelo zadovoljna. Saša

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

18. mar 2010 19:39

Hvala dekleta za ideje in pomoč. Prijetne sončne dneve vam želim. syu

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

19. mar 2010 15:52

Mogoče še nasvet za po službi: razne hitre zelenjavne juhe so sila dobrodošle zadeve, da si vsaj enkrat na dan dobro ogreješ želodec. Seveda, če boš po toliko urah službe še pri močeh - sploh psihično - za kuho. Porabiš malo časa za pripravo.

Pa govejo, piščančjo, golaževo.... juho lahko skuhaš večjo količino in jo spakiraš v zamrzovalnik po porcijah. To pride prav še posebej takrat, ko ti iz različnih vzrokov ne uspe nič toplega pojesti čez dan in ješ predvsem hladno hrano.

Krepak zajtrk, z vročim mlekom ali kakavom (če jih prenašaš) dela čudeže.

strippy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti