Limonada in med

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. mar 2010 8:51

BTW, žganje tudi spada med zvarke, katere vari moja mama In na osnovi žganja je večina ostalih zvarkov.

Loni Makaroni

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

11. mar 2010 8:58

Kolega Kajzar, zdej, če si zelo čustveno senzibilen potem je bolše da se ne spuščaš v debate na tem portalu, kajti med nami je kar nekaj zelo avtoritativnih, vsevednih in sploh genialnih individumov ,ki ti bodo secirali vsako besedo in se nikoli ne strinjali s teboj. Velika večina pa je povsem prijaznih in so prisotni res zaradi temeljnega poslanstva portala to je kulinarike. Tako da se torej sam odloči. Je pa tudi res, da če kaj napišemo in to objavimo v javnost ni nujno da bo vsakemu všče in da se bo s tem strinjal. Tega se pa tudi moraš zavedati, jamranje o tem, da te grajajo in napadajo je pa povsem brez veze. LP hedonist

neznan uporabnik

11. mar 2010 11:20

Dej nehi šuntat, Hedonist , saj vsake tolko se tisti moški hormoni mal poležejo..pa na koledar je treba pogledat kako kaj kaže najmanj enkrat na mesec..pa na statistiko pokukaš kolk je prijavljenih in koliko jih zgolj opreza... saj se navadiš, vaja dela mojstra.. japaja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. mar 2010 12:26

Jaz imam podoben sistem kot Viva Meier - ko mi kaj zapaše, jem. Ko sem dojila prvega otroka, mi je neznansko pasal smoki - pa ga ne bi smela zaradi arašidov menda. Pojedla sem ga veliko vrečko na dan. Kilogrami so po porodu kar plahneli, seveda pa potem kar nekaj časa nisem hotela smokija niti povohati Ne bi pa priporočala te 'diete' prav nikomur :)

Drugače pa pojem ogromne količine sadja (v tej nosečnosti mi neznansko pašejo banane - še nikoli jih nisem toliko pojedla), najraje imam sezonsko sadje, sem si pa prejšnji teden privoščila košarico jagod, ki je bila v akciji, pa so bile presenetljivo dobre.

Atina

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. mar 2010 12:51

Če ti nekaj paše, je gotovo dobro za telo in otročka tudi.Le privošči si, pretiravati pa tudi ni treba.Dve nosečnosti nista enaki, mogoče po tej kilogrami ne bodo tako plahneli kot po prvi. naor

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. mar 2010 12:58

Atina, moji najboljši prijateljici je neizmerno pasalo skupaj jesti smoki in čokolado, a samo v prvi nosečnosti.

Loni Makaroni

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. mar 2010 13:12

Hehe, naor, hvala za vzpodbudne besede

Atina

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

11. mar 2010 16:15

Čeprav je izven teme....v zadnji nosečnosti bi lahko živela od hrena in brezalkoholnega piva. Pa piva sicer splohn ne maram preveč... V eni prej sm jedla kaki na kaki.... V še eni prej redkvice in češnjev paradižnik.... Noa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti