Ežojevo potovanje v čile (prej "dopust 2010")

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

23. feb 2010 18:13

ežoj, dej ne nor tam dol, no, boš tist peglezen čist znucal . Pa itak ne vem, kaj se kar naprej nekaj pereš in preoblačiš? Kaj pa vonj po pravem moškem??? Ognjič

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

23. feb 2010 18:21

Oh, ežoj, kako te je fajn brat

Blanchy

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. feb 2010 19:49

Zakaj pa nisi one, ki si ji ti strl korazon, za voglom počakal, da bi videl, kam gre jokat?!!!

tulka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. feb 2010 21:13

ezoj je napisal/a:
vo, spet jaz,  ni ravno burek kot pri Hamitiju............. ezoj

Joooj, ežoj, sila si, še v daljnem, tujem svetu se spomniš na Hamitija...... kolk je to lepo prebrat.....

lp

cervus

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

24. feb 2010 11:51

Pa to je bolš ko Nešonl điografik ... smo v Čilu v živo. Ežoj ti kar dalje piši.. mi bomo z veseljem brali, korazon pa le čuvaj.. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

24. feb 2010 11:58

Buhve, če ga ni kakšna čikita v kremplje dobila, da se toliko časa ne javi.... Al se pa s kakšnim čolnom vozi gledat, kje je bil Magelan na kofetu... Sam, da ga ne zanese na Falklande reševat svetovne probleme, ko so tisti otočki ravno v bližini... Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. feb 2010 13:14

ezoj je napisal/a:
(), hasta la fuego, ,
Al fuego? Me asustias. A se greš kak Fire, Walk With Me ali kaj... Vendelina jr.

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

24. feb 2010 18:42

Vendy, zdelo se mi je, da je rekla tako, kot sem zapisal, drugac Vamos al playa. Vcerajsem imel prost popoldan ( v cakanju na avtobus ) in se odpravim na plazo. Valparaiso je zaliv, ki je zaseden za komercialne potreba skrajnje desno, gledano s morja je en majhen del za potniski promet, kakor tudi na levi strani, potem naprej, na levo, proti Vina del Maru je vse plaza, ni sicer Kopakabana ni pa da ni. Zaradi ponedeljka ( po moje ) ni bilo kaksne pretirane guzve, pa tudi zaradi velikosti plaze, se ljudje izgubijo. Jaz pa seveda kopalke imam v kuru na postaji, ravno za take namene sem nabavil spodnjice-bokserice, pisane ( niso bele ) pa ce nisi ravno zravn, lahko jih prodam za kopalke. Zberem en tak osamljen konc plaze, se slecem ( seveda tudi klobuk, bil bi pa res hecen v klobuku na plazi ), in v akcijo da vsaj noge namocim. To pa gre tako, da gres po pesku donekod, in pocakas val, da te namoci, valovi pa niso vsi enaki. Prej ocenis, da bo slo, potem pride vecji val in si ves zmocen. Zraven se kombiniram, da me samosprozeni fotoaparat posname. Tako se ukvarjam ene dve uri, ne upam se cel zmocit, da me ne bo sol motila na avtobusu, pocasi imam dovolj, se oblecem in grem. Nasploh kopanje poteka tako kot sem razlozil, nobenega nisem videl, da bi plaval, gres v po pesku dokler hoces, pocakas val ali dva, in to je to. So tudi cuvaji na plazi, kot v ameriskih filmih, pa skos je neka Costaniera seguridad ( ponavadi zenske na motorjih ) pa karabinjeri Chileana. Naprej od te plaze proti Vina del maru, je en kup ribarnic, one sorte, da ti pamet stane ( pa *ebiga, ni srdel, skus, cipl, brancinov, zubatca.........drugo ni da ni , sam da ne ves kaj je ). Ok, napotim se proti mestu, pocasi bo treba nekaj pojest in na avtobus. Grem na tisti merkado od prej. Ko pridem, v vso tisto guzvo pocepnem pobirat semena ene invazivne vrste, to me ena clanica nasrala, da ne zamudim priloznosti in kaj pripeljem. Grem v gostilno, kaj naj vzamem: pescado fricado ( ali kaj takega, ce bo Vendy preverjala ), to mi se najboljse zveni ( in tudi je v redu ). Pocakam avtobus, se vsedem na svoje mesto in posinem, da sem pravzaprav izgorel, po vratu, rokah in nogah, pa po obrazu tudi. To vam nisem se povedal: tukaj skos piha ( *ebo jih pacifik ) in te prevari. Avtobus: climatizado ( *ebes ti Juzno Ameriko brez avtobusov s stojiscem na strehi ). Avtobus starta ob pol osmih, prispe v Puerto Montt ob 11. Tukaj, cucki so, macke tudi, pacifik, sonce, takoj se odpravim do Navimaga urejat karto za naprej. Kupim karto ( izpade cca 370 $, namesto 420, kolikor sem pricakoval )............ internet mi se bo iztekel, se moram sobo najti..........oglasim se se pozneje. ezoj

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

24. feb 2010 18:44

A, ja, ce bo cez kaksn let cela slovenija prerascena z bucami, jaz nimam nic s tem, vprasajte proksimo! ezoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti