Oblačilni reporta za pomlad 2010

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

24. mar 2010 11:00

Mene samo veseli, da je proxima še vedno zelo zdrava. Izložbe so za gledanje, četudi nič ne kupiš, kajne?

mamamia

mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

24. mar 2010 11:06

Ja, kapučino, čokoladke, pa še pomlad prihaja (in z njo ne samo vrt, ampak tudi mladi moški na biciklih v bermudah), kaj bi si človek želel še več...:))) lp, proxima

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

24. mar 2010 12:26

proxima je napisal/a:
Ja, kapučino, čokoladke, pa še pomlad prihaja (in z njo ne samo vrt, ampak tudi mladi moški na biciklih v bermudah), kaj bi si človek želel še več...:)))lp, proxima

 

Ja, kakšna čokoladica v plavalni obleki tudi ni švoh, sploh ko je spodnji del nad koleni, je isto kot kolesarske bermudke, pa kapljice na koži ...

Ja,ja, tudi na Štajerskem je že toplo, pomlad prihaj, samo da zdravega duha ostanemo za vse lepo, kar se nam bo odstiralo pred očmi ...

lp, mamamia

 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. mar 2010 14:15

Vanjič, takle črn sandalček sem kupila v Lj v času zimskih razprodaj.... Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

24. mar 2010 15:51

Vendelina jr. je napisal/a:
Vanjič, takle črn sandalček sem kupila v Lj v času zimskih razprodaj....Vendelina jr.

 

Jaz pa takega ne morem nositi, ker sem prekratka....

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 24. 2010 16:32

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. mar 2010 16:45

mamamia je napisal/a:

proxima je napisal/a:
Ja, kapučino, čokoladke, pa še pomlad prihaja (in z njo ne samo vrt, ampak tudi mladi moški na biciklih v bermudah), kaj bi si človek želel še več...:)))lp, proxima

 

Ja, kakšna čokoladica v plavalni obleki tudi ni švoh, sploh ko je spodnji del nad koleni, je isto kot kolesarske bermudke, pa kapljice na koži ...

Ja,ja, tudi na Štajerskem je že toplo, pomlad prihaj, samo da zdravega duha ostanemo za vse lepo, kar se nam bo odstiralo pred očmi ...

lp, mamamia

 

mamamia
Por lo que leo (de mis amigas de cocina), la primavera ha llegado en el pais... Vendelina jr.

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

24. mar 2010 17:04

Razmišljam, da bi šla na kakšen tečajček kitajščine, ali pa morda arabščine. Pa da potem namontiram na računalnik še pravo pisavo......fant kako bi bila pomembna! Še puncam na tem forumu bi lahko parirala. Lisa

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

25. mar 2010 6:32

proxima je napisal/a:
Ja, kapučino, čokoladke, pa še pomlad prihaja (in z njo ne samo vrt, ampak tudi mladi moški na biciklih v bermudah), kaj bi si človek želel še več...:)))lp, proxima

Ma kakšni mladi moški na biciklih ( svašta ), kamorkoli pogledaš, vse ene mlade dame okoli ( zanimivo, starih sploh ni ), slekle zimska ogrinjala, razkazujejo.........

Lisa, a se ti ne zdi, da si en mal žleht? Z malo splošnege izobrazbe, lahko stavek:

Por lo que leo (de mis amigas de cocina), la primavera ha llegado en el pais...

prevedeš kot:

Za levjo dušo ( moje drage kocinaste prijateljice ( verjetno aludira na to, da bi se mogle depilirat )), prvotno verovanje nam bo prineslo veliko graha.......

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. mar 2010 7:26

Prevod točno "u sridu". Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti