Kam poleti?

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

13. apr 2011 21:39

Poznam oba kampa, ampak mi smo pa v Jezerih, tako da... Prijeten dopust vsem, ki boste kjerkoli, pa četudi doma - samo, da boste uživali. limonca26

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

14. apr 2011 7:45

Tudi jaz za letos zaradi financ ne planiram odhoda v tujino kot npr. Malta, Grčija, večja evropska mesta ali kaj podobnega. Bom pa nadvse uživala v taborjenju na Kolpi, morda za par dni skočim tudi v kak kmečki turizem/apartma kjerkoli v Sloveniji (podobno kot ko sem pri 2-dnevnem smučanju na Rogli najela apartma in sva s fantom zanj za dve nočitvi dala (le) 60€ in je bil enkraten (kratek) oddih). Tako da dopust bo, pa čeprav ne bo treba nikamor letet z letalom - bomo šli mogoče kar s kolesom! :)

Jejža

Oaza  

član od: 13.3.2011

sporočila: 92

14. apr 2011 15:56

Prosim vas za konkreten nasvet glede hotela v Londonu. Na booking.com je toliko ponudbe, da se kar zgubim. Rada bi čisto sobico (ali 2), nekje v centru blizu postaje, ne predrago. Saj vem, pričakovanja so visoka! :) Je pa vseeno, če so sobe male, itak bomo tam le spali. Aja, konec junija/začetek julija. Za štiri. Oaza Sporočilo je spremenil(a) Oaza dne 14. 2011 15:56

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

14. apr 2011 16:02

Victoria Palace Best Western, lani decembra sva bila tam. Kljub temu, da so sobe miniaturne, so bili za naju pomembni brezžični internet, zajtrk in bližina Victoria Station. Internet zavidljive hitrosti, zajtrk zelo prijetno presenečenje, bilo je vsega in svašta, non stop so dodajali hrano, če je kaj zmanjkalo. Dejansko 5 min peš stran od postaje Victoria. Saša

Oaza  

član od: 13.3.2011

sporočila: 92

15. apr 2011 17:34

Hvala, Sashika! Bom prečekirala cene in morebitno zasedenost. Še kakšen predlog? LP, Oaza

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

8. jun 2011 5:12

Pozdravljene!

 

Še 7 x gremo spat, potem pa na pot. Zelo se že veselimo in želimo počitnic. Letos je nekako tako naneslo, da po enoletnem premoru zopet Turčija (prijatelji imajo darilni bon). V zimskem času smo sicer imeli v mislih Španijo, Kanarske otoke, vendar Relax, kjer imajo prijatelji bon teh destinacij nima. Pa nič za to, tudi Turčije se zelo veselijo in prepričani smo, da se bomo imeli lepo, saj smo se vedno. Zanima me, če je   kdo o tu prisotnih  že letoval v hotelu Selge beach resort (Side) in morda kakšen namig. Sem pa že čisto predpočitniško razpoložena, sem se že ob 5.00 zbudila, vstala in že sem tu. Imam sicer še 1000 in eno stvar za narediti, pa nič za to. Želim vam lep,  pri nas sicer  ponevihtni dan. 

 

Sonce

sonce51

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

8. jun 2011 21:31

Tudi mi letos po eno letnem premoru v Turčijo.Na žalost pa nam je prvi prost termin pri agenciji za hotel,ki smo ga izbrali uspelo dobiti šele 11.8 torej čez grem šele čez dva meseca,še dobro da imam v juniju za izkoristit še lanski dopust in bo avgust tako nekoliko hitreje tu.Se pa dopusta že zelo veselim v Turčiji smo bili zelo zadovoljni veliko bolj kot lani v Bolgariji.Gremo v Alanyo hotel Eftalia resort

 

chappy

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

10. jun 2011 8:30

Mi gremo pa na pot z novo pridobitvijo, našim polžkom, kakor smo poimenovali naš avtodom. Letos bo sicer prav zaradi tega nakupa bolj špar program, a se ne damo. Grčija nas čaka, tako kot že nekaj let (v različnih variantah), točno pa še nismo naredili itinearja. Malo nas ponovno vleče proti Palionu in Skiathosu (kjer še nismo bili), čeprav sem našpičila ušesa ob zgornjih postih - otok Kea ??? Ima kdo kaj več podatkov?

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

10. jun 2011 9:04

O kei ne vem nič, lahko pa ti priporočim Lesvos. Lep otok, dokaj zelen in čist, všeč nam je bil tudi zato, ker še ni preveč turistično "onesnažen".

 

lp

robida

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. jun 2011 10:39

Kea je odličen otok za vse tiste, ki jim je turistična industrija in navlaka odveč. Velikih hotelskih naselij sploh ni, nočno življenje pa le v Vourkariju in Korissiji, glavnem portu otoka.Tradicionalne vasi, kamnite potke, ki kličejo po sprehodih in lepe in ne prenatrpane plaže. Turisti so v glavnem Grki, gneče pa ni, malo več ljudi je le ob vikendih v sezoni, ko pridejo na otok vikendaši iz Aten.

Tavern je dovolj, v glavnem je hrana solidna, cene pa tudi. Še posebej  priporočam špagete z jastogom.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti