Ujemi erazma

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

tema odprta - 9. jan 2010 19:01 | ogledi: 3.950 | odgovori: 50

Ste slišale (slišali), da bo na radiu Hit nov resničnostni šov, kjer se bodo kandidatke "teple" za razvpitega Erazma B. Pintarja? Zanima me vaše mnenje o tem, o njem in... a se je mogoče katera prijavila?

korenckova

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

10. jan 2010 19:39

Kar naj se tepejo. Jaz sem mojega ulovila pred 28 leti in ga ne zamenjam. syu

emina  

član od: 15.10.2006

sporočila: 126

10. jan 2010 22:07

syu je napisal/a:
Kar naj se tepejo. Jaz sem mojega ulovila pred 28 leti in ga ne zamenjam. syu
enako! samo malo manj let nazaj lp!

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. jan 2010 2:11

Izgleda, da želimo Slovenci spet v knjigo rekordov - po številu raznih resničnostnih šovov bi rekla, da prav tekmujemo, koliko šovov na prebivalca imamo

Mojca

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

11. jan 2010 6:51

Jaz sicer se nikoli nisem slisala za tega gospoda, niti videla nobenega od teh tako imenovanih" reality", ampak nekaj mi ni jasno: ali moram zamenjati spegle, ali pa je narobe kaj drugega... Ocitno se kriteriji za lepoto hudo hudo spreminjajo.... lp

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. jan 2010 7:00

ma ne verjet, to korenčkova nekaj narobe razume: baje se bodo steple okrog ežoja ( sam da se dogovorijo kolk mu bodo plačali ).

ežoj

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

11. jan 2010 9:18

Ežoj, resnič.šov, ko se bomo teple zate...še vse je odprto Ampak za tegale samooklicanega frajerja...bljak! Svoj čas se mi je celo revija Jana zagabila, ko sem videla, da ima kolumno, ej, meni se zdi ta dec... Pred leti sva z možem stala za njim v vrsti pri najboljšem sosedu in mi je bil na pogled in na to kako se je obnašal do deklice, ki jo je imel s seboj, antipatičen do amena. Na sosednji strani v Jani pa k sreči Brane Kastelic,mmm...malo popravlja "odtis" kot kolumnist. Ne vem no, ali je možno, da je kateri dober? Da bi se grebla zanj? Dajmo predlagat Ežoja! juma

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

11. jan 2010 9:29

Če bi nastopal Sebastjan Cavazza bi pa vse vzdihovale Verjamem, da Erazem premore veliko mero šarma, čeprav ga ne poznam. In tudi na prvo oko ni švoh za pogledat. Moje mnenje Če se kateri/kateremu da, v kontra Matildinem članku še en: http://razgledi.net/2009/11/05/erazem-pintar-slov Vilma

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. jan 2010 10:05

Zakaj, za božjo voljo, te pa zanima, kaj občestvo misli o zadevi? Česa blazno novega pa valda ne boš slišala. Tu imaš v arhivu tematike o resničnostnih šovih in tam se čisto lepo vidi, kateri del našega članstva je sledil tej ponudbi in kakšno mnenje ima. Tisti, ki nismo sledili prejšnjim šovom, tudi temu ne bomo. Za tiste, ki so sledli prejšnjim, je velika verjetnost, da bodo sledili tudi temu in se zraven sladostrastno naslajali nad vsem (in poskušali racionalno razložiti, zakaj da se naslajajo). Glede imenovanega Erazma: tipu je treba priznati, da je v svoji drži konsistenten. Svoj denar je več-ali-manj sam zaslužil in s tem denarjem se gre lahko bonvivanstvo. Če mu je še kdo pripravljen (očitno računa s tem, da se bo iz tega zaslužilo)dodatno plačati, why not? Bolje početi neumnosti za denar kot početi neumnosti zastonj. Njegov lajfstajl je njegova stvar, ga čisto nikom ur ne vsiljuje (jih je pa precej takih, ki bi se šli točno isto kot on)....če pa je v resnici katera tolikanj blond, da misli, da ga bo s svojo prezenco spremenila do tega, da bo iz plejboja nastal nek stabilni pater familias z veliko denarja in udobnim življenjem.....je pa to zgolj in samo potrditev, da je človeška neumnost edini fenomen, ki nima omejitev. Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

11. jan 2010 10:08

Mene nihče ne more prepričati da bi letala za moškimi (no, zdaj itak nimam več te potrebe, ampak v samskih letih sem se pa pustila uloviti oz. pustila misliti, da me je on ulovil). Ne pa takole kot so si tu zamislili :) Sploh pa ta je tole prvovrstna samopromocija. Še Murko bi se lahko od njega kaj naučil. Gigi_84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti