...ali pa o tistem, ko je kmet imel novega in starega petelina. Pa je novi rekel dajma se malo pomerit v teku in tisti kateri bo zmagal bo imel vse kure, pa še malo prednosti ti dam. In, ko sta tako tekla stari spredaj novi zadaj puška poči, mladi petelin pade...Kmet pa pravi:" Spet en topli na hofu!"


K
Ujemi erazma
da ne boste misile, da se nobena ne upa oglasit.
jaz sem se prijavila in lej ga zlomka celo v polfinale prilezla, zdej sem del šova, tu sem vpisana že dalj časa in se ne skrivam za psevdonimom kot vsi ostali tukaj
jaz sem si ga pač želela spoznat k ga že vsi tako pljuvajo, če je res tak bumbar in idiot do žensk in predvsem če res nastopač
do sedaj po parih pogovorih in nekaj urah z njim pozitivno presenečena, bom pa še počakala kako in kaj
tipično slovensko, ne se obremenjevat z drugimi, zakaj mora bit to ncionalni šport?
kristasvete
| mamamia je napisal/a: |
Jasna1, a po tistem vicu o kuri in novem petelinu na dvorišču? Ko jo jepetelin malce naganjal, in kura bi, a ne zlahka? Pa si je mislila: če bom prehitra, ne bo nič, če bom prepočasna, bom izpadla kot kurba; najbolje,
Mamamia mamamia |
Ja, sem šele zdaj opazila, ja ![]()
![]()
Danes, ko sem poslušala, kako so te dame govorile in blebetale ena čez drugo, brez kakršne koli olike, me je bilo sram, da sem ženska. Moški niso sposobni spraviti kaj tako neumnega skupaj.
Vse skupaj nimajo iq gozdne jagode. Erazem se pa norčuje iz njih.
Sporočilo je spremenil(a) Lucy dne 01. 2010 22:12
Kristasvete, jaz sem že kar glasovala zate, me mika tisti BMW, predvsem zaradi bele barve, ki je menda zdaj pri avtomobilih in. Mi itak paše na imidž
Erazem mi pa še vedno ne potegne in mi nikoli ne bo. Tebi pa srečno!
japaja
Lucy, tista z IQ gozdne jagode je svetovna. A lahko kopiram ta izraz?
Vendelina jr.
Ti dovolim, da ga posvojiš. :)
| Vendelina jr. je napisal/a: |
| Lucy, tista z IQ gozdne jagode je svetovna. A lahko kopiram ta izraz?Vendelina jr. |
Hehe, meni je tudi blazno všeč, sem hotela nekaj komentirati na to temo, pa sem se potem bala, da bi se izkazalo, da imam sama IQ vrtne jagode ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
me zanima kaj ste vsi ki ste tako negativni naplošno v življenju dosegli
očitna slovenska zavist vas je, pljuvajte še naprej in meni dvigujte ego
kristasvete
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
