
Tajska rdeča curry pasta
Pa res nikoli in nikdar ni napaka v nasprotni smeri......ali sem kaj spregledala?
| rimljanka je napisal/a: |
Pa res nikoli in nikdar ni napaka v nasprotni smeri......ali sem kaj spregledala? |
Je! In jaz v tem primeru povem ter vrnem denar, čeprav sem potem doma okregana
.
[citat=--Katarina K--]
No tako sem zadnjič v Hoferju profitirala. Mi je zaračunala preveč kruh( dva komada namesto enega) in kaki, mi je pa pozabla računat tri škatel v kompletu in še eno reč. To sem vidla šele doma, najprej sem bla jezna, ko sem pa preračunala, sem bla contenta.
No drugič bom bolj pozorna, da me ne olupijo slučajno. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/[/citat]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Tajska rdeča curry pasta

Takosi iz vlečenega testa – s trgano govedino, salso in pico de gallo