
Ljubezen gre skozi želodec
| hedonist je napisal/a: |
| všečno hedonist |
| hedonist je napisal/a: |
| Hvala kolega Zzak1977, zelo rad sem iskren- če je kaj za pohvalit potem to storim, če pa je vredno graje pa tudi povem. Sej nekako tako je tudi s teboj, opažam, ko berem tvoje poste. Seveda pa to ni vedno vsem všeč ampak kaj čmo. Pohvale so redke in zato toliko bolj cenjene. LP hedonist |
Tudi mene je pri tej zadnji oddaji motilo glasno govorjenje vseh treh istočasno. Naravnost šokiralo pa me je, ko je tist možakar povedal, da je testo za raviole narejeno iz pol kg moke in 25 rumenjakov![]()
.
V čem je sploh fora takega števila rumenjakov?? Že res, da so potem servirali samo tri raviole, ampak vseeno..
rrrRrr, verjemi, da ko si tam vse plačaš. Hihi
Karnak, to je bila ena izmed prvih misli, ki se mi je porodila - le koliko ti to potem zaračunajo
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |
Video recepti

Polnozrnati peresniki z omako iz bučk, čebule in mandljev

Orehovi štruklji z jabolčnim sorbetom in cimetom

