Košarka!

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

20. sep 2009 20:34

Čeprav poraženi, mislim da so se zelo dobro držali, mankalo je kanček športne sreče.Čestitke!!!! adalbert

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

20. sep 2009 20:54

Fantje so se odlično odrezali! Jaz pa malo manj,nekajkrat me je zadela kap, sploh včeraj . Res kapo dol pred reprezentanco in selektorjem. tilenboc

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. sep 2009 21:16

Vsekakor prvič (!!!), da so bili do zadnjega diha res EKIPA. Bravo, čestitam vsem, prav vsem na igrišču, trpečim poškodovanim na klopi, trenerju in njegovemu štabu. Bi rekla, da je tokrat zmagal ŠPORT. Pomembno se mi zdi, da so ves čas ohranili trezne glave, da so tudi komentarji na TV ostali v mejah športa, sploh pe je bil užitek poslušati trezne besede Dušana Hauptmana.

Veseli me tudi to, da se tisti fantje, ki jih poznam še iz najst- let niso spremenili. Ostali so delovni, trezni, garaški, super fantje. Ne dvomim, da so ostali, ki jih ne poznam osebno, tudi taki. Veselim se nasledn jega evropskega in tudi svetovnega prvenstva.........

rimljanka - zasebno mnenje

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. sep 2009 21:38

Sama nisem gledala nobene tekme in kljub vsemu čestitam fantom za doseženo in verjamem vsem vam, ki ste jih pohvalili in mojima fantoma, ki sta seveda glasno navijala, bila žalostna in vseeno rekla, da so carji.

rrr

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

21. sep 2009 8:15

Rimljanka Čestitke našim fantom K

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2009 8:26

To, da se grize do zadnje sekunde in da se ne odneha in da se ne zadovolji s povprečjem in s "še kar", to je tisto, kar bi moral marsikdo upoštevati in prakticirati. Ob predpostavki, da je jasno, pri katerih stvareh se splača gristi do zadnje sekunde..... Vsekakor sta bila ti košarkaški dnevi super in mene je vse skupaj spominjalo na tiste čase, ko je igral še zlati jugo-basket v sedemdestih in zgodnjih osemdesetih. In si mislim, da na tak nivo basketa se pa brez problema navadim in komaj čakam, kdaj bo naslednje prvenstvo. Pa simpatični so bili navijači s tistimi zelenimi rekviziti. Sicer pa je danes sprejem v našem mestu ob petih popoldne. Vendelina jr.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

21. sep 2009 8:53

Vendelina jr. je napisal/a:
Sicer pa je danes sprejem v našem mestu ob petih popoldne. Vendelina jr.
Mi je žal, da nisem doma bližje Ljubjani... Pozdravi jih še v mojem imenu, če boš tam. K

sonchek  

član od: 18.5.2005

sporočila: 124

21. sep 2009 13:14

Mi smo fante spodbujali na treh tekmah v Varšavi in so nas navdušili, tako da vse čestitke za 4. mesto!

sonchek

neznan uporabnik

21. sep 2009 14:07

V Ljubljani pred Namo ob 17.45 bo veselo. Tja pridejo košarkarji. In mi. japaja

romi11  

član od: 3.5.2007

sporočila: 12

21. sep 2009 14:26

Čestitke fantom. Bili so fenomenalni plus vodilni štab z Zdovcem na čelu. Zmanjkalo jim je za mišjo dlako. Bi jim privoščila. So se borili kot levi vsi. Utrujenost je naredila svoje pa še smotani sodniki so pripomogli. Tako, da nič bat, na juriš na svetovno prvenstvo dugo leto v Turčijo. romi11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti