Kaj jesti na ladji

felax  

član od: 26.2.2006

sporočila: 13

tema odprta - 14. sep 2009 22:25 | ogledi: 1.580 | odgovori: 5

Pozdrav.

potujem z ladjo v Grčijo, kjer bom 3 dni in me zanima, če imate kakšne ideje kaj bi si od hrane lahko vzela s sabo, ker kuhat ravno ne bom mogla.

hvala in lep pozdrav

felax

felax  

član od: 26.2.2006

sporočila: 13

14. sep 2009 22:29

na ladji bom 3 dni ne v Grčiji :) felax

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

14. sep 2009 22:35

koruzne al pa riževe vaflje, kak namaz (men so dobri zelenjavni iz kalčka), jabolka, rogljičke seven days ali olz, pakirane sendviče, suho sadje.. ka pa vem, to je men prišlo na misel. heh bannanna_v_slo ;)

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

15. sep 2009 7:24

bannanna je napisal/a:
koruzne al pa riževe vaflje, kak namaz (men so dobri zelenjavni iz kalčka), jabolka, rogljičke seven days ali olz, pakirane sendviče, suho sadje.. ka pa vem, to je men prišlo na misel. heh bannanna_v_slo ;)
hmm al pa nič če ti bo slabo...hecam se. petardica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

15. sep 2009 7:39

saj imajo na ladji dovolj hrane od poceni variant, do ta dražjih.... nič bat. jaz sem lani na ladji samo vodo imela zraven. za zajtrk, žemljice, jajčka, klobase, namazi - je pa samopostrežno; ni mus, da si lačna. klavdija

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

15. sep 2009 9:40

Na ladji je samopostrežna restavracija, ki ni pretirano draga, oz. za ene špagete bi se moral najti denar, če greš že na tako dolgo pot. Za prvi dan si vzami kake sendviče (jaz jih naredim z dunajci, ker se mi zdi, da se vseeno manj spackajo kot salame), kak paradižnik. Za na pot so dobre tudi pitulice iz baze, morda burek, ali kaki slani mafini - daš v plastično dozo, da se ne spešta pa je. Priporočam nakup kake mehke hladilne torbice oz. ruzaka, daš noter dve tamali lediski in ti bo gotovo držalo vsaj en dan na hladnem. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti