Zmanjšanje prsi

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

15. avg 2009 19:05

Vendelina jr. je napisal/a:
Ursyy, en izlet v slovenščino: - Prsi so množinski samostalnik (sicer je to malo bedasto, ker imamo dve dojki in da se za to uporablja množinski samostalnik in tako pač je) in se sklanja takole: prsi, prsi, prsim, prsi, pri prsih, s prsi. - Modrček ali pa nedrček sta pa oba samostalnika prve moške sklanjatve. V edinini se zadeva sklanja takole: modrček, modrčka, modrčku, modrček, pri modrčku z modrčkom.... Skratka, če te zadevna materija v resničnosti tako muči in žuli in teži, potem je prvi korak k odpravi težav to, da omenjene samostalnike pravilno sklanjaš Vendelina jr.
...hvala:) ursyy

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. avg 2009 19:12

ursyy je napisal/a:
glejte, pred časom nisem imela takšne postave, sem bila bolj močna, in pred kakšnim letom sem shujšala (zdaj kar držim kg), potem tega da prsa so malce bolj velika so tudi zelo povešena, seveda se to ne vidi ko imam gor moderček, ker deluje čudeže, da pa je brez moderčka pa so prsa zelo doli, zato tudi ne najdem pametnih kopalk...ursyy

 

Urssy, šla sem še enkrat prečitat tvoje mere in številko modrčka, ki ga nosiš. Samo na oko in brez centimetra in na tvoj podatek o tvojih kilah bi skoraj stavila, da nosiš napačno številko modrčka. 85 cm je obeg, pod dojkami. Mene je več skupaj kot tebe in tudi jaz sem kolikortoliko proporcionalna, pa nimam niti zdaleč 85 cm okrog. Pravilno številko si lahko izmeriš samaČ

1. Obleči si modrček in sama ali še bolje koga drugega prosi, da ti zmeri obseg, tam kjer je pas.

2.Potem si izmeri še obseg čez največji del dojk.

3. Od številke, ki dobiš pri točki 2 in odštej številko,  ki si jo dobila pri točki 1.

Razlika pove številko košarice:

2,5 cm = A

5 cm = B

7,5 cm = C

10 cm = D

12,5 cm = DD

15 cm = DDD ali 3D

17,5 cm = 4D

itd.

Tako vsaj okvirno veš, kaj iskat. Potem samo pazi, da se ti "deklici" ne izlivata iz košaric. Me, ki jih imamo malo več kot za en oreh, na žalost ne moremo nosit "balkonet" modrčke, ne glede na to, kako so lepi. No, vsaj ne za v službo.

Sicer pa poslušaj nasvet Vendy in se odpravi v eno dobro liscino trgovino, kjer naj te lepo izmerijo.

 

Aja, tudi sama kupujem kopalke tako, da kombiniram zgornji in spodnji del.

Anamarija,  

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 15. 2009 19:17

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

15. avg 2009 19:34

razlike je nekje 24... Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 15. 2009 19:43

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

15. avg 2009 19:50

Katka lopatka 90 cm imam obsek prsi, pod prsi pa 75. breskva

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

15. avg 2009 20:26

Glede številk: Jaz sem delala enako napako dosti let in sem bila vedno v modrcu za kakšno nončko. Sama že leta kupujem Triumph (so dražji, ampak kvalitetni in za večje številke odlični todi v presenetljivih seksi izvedbah z globokim izrezom in celo brez naramnic... s skakanjem preverjeno pri velikosti 75E :) - me je kar na rit vrglo, kako jim je to uspelo naredit. Tudi kopalke sem letos dobila od Triumpha - omogočajo nakup ločenega zgornjega in spodnjega dela, vse skupaj pa je bilo le 16€ na znižanju :))) Urssy, če si se tako odločila, te ne bom prepričevala, ampak kot vidim, si nekje mojih let in ker sem sama malo zadržana do tovrstnih estetskih operacij predvsem tako kočljivih delov, te bom vsaj prosila, da še enkrat res dobro pretehtaš vse + in - . Mogoče si malo prestroga do sebe. Meni se namreč zdiš prav super, kaj bi šele izjavil kak tip... ;) Staša

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

15. avg 2009 23:15

glejte če katera hoče videt kakšna sem z majco ampak brez moderca, ji pošlejm na zs, tu gor pa nebi devala, verjemite če bi tako lepo stale kot na sliki, bi bila presrečna... ursyy

lojzella  

član od: 12.7.2009

sporočila: 117

16. avg 2009 8:02

meni je pa uspelo zadnje cajte kr nekaj kil dol dat in tako so tudi dojke manjkše.so pazelo mlahave..a mogoče ve katera kako si jih najboljše učvrstim,,,hvala in lepo nedeljo lojzella

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

16. avg 2009 9:54

mogoče pa ti bi pomagal kakšen dober maser, mogoče se bi obrnila na Saško Landero za nasvet [:), anitram1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti