Ideje za rojstne dneve :d

frka__  

član od: 18.7.2009

sporočila: 4

tema odprta - 18. jul 2009 15:11 | ogledi: 2.421 | odgovori: 7

Zelo rada pečem peciva za rojstne dneve ali kakršne koli zabave, zato bi mi prav prišlo še kaj novih idej za peciva in predvsem za torte :D.Naslednji vikend je mamin rojstni dan in tudi letos bom malo čarala s torto :)

Sem nova na forumu in sem že izbrskala nekaj receptov...nekateri so res odlični

Tako,da prosim za nove ideje in recepte

...najbolj bi bila vesela kakšnih receptov za poletne torte in peciva

frka__

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

18. jul 2009 15:28

Najbolje da kar sama poiščeš recepte..klikneš na enega izmed njih, potem pa se ti na desni strani pokažejo sorodni recepti. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

ledenka  

član od: 1.3.2008

sporočila: 201

18. jul 2009 16:40

letos sem za svoj in babičin rosjtni dan spekla: orehe, češnjeve rezine, slastne nušine rezine, marcipanove kocke, mehki cimetovi keksi (vsi recepti so v bazi). sama sem pa naredila še kavne piškote, pečene bombice z orehi, rumove kroglice z ostankom biskvita od torte in kroglice s kislo smetano naredila sem 2 torti: torta nutella, pol pa torto s smetanasto-skutno kremo in svežimi malinami, za drugo praznovanje pa sem naredila ledeno torto karmen. ledenka Sporočilo je spremenil(a) ledenka dne 18. 2009 16:42

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

18. jul 2009 16:57

Frka, poglej si tudi pod foto albume, veliko mojstric ima krasne fotografije, kjer dobiš polno malho idej, pa še povezave na recepte so zraven. Sama imam urejene albume po kategorijah, med njimi so tudi sladice, pa ideje za praznike in praznovanja, in tudi slane jedi. Mogoče ti pride kaj prav.

 

dobrodošla med nami

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

frka__  

član od: 18.7.2009

sporočila: 4

18. jul 2009 22:29

Najlepša hvala ledenka,ti si pa res pridna :) to je bila prava pojedina frka__

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

19. jul 2009 22:14

če boš malo pobrskala naokoli, boš sigurno kej našla. tle na kulinariki je veliko mojstrov in mojstric. Jaz sem tudi že veliko peciv spekla iz baze in sem vesela, da sem našla Kulinarično Slovenijo. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

ledenka  

član od: 1.3.2008

sporočila: 201

20. jul 2009 0:08

nam v poletnih mesecih prija bela pita, pa kakšno pecivo z limonino kremo, pa morda torta brez pečenja. Sicer se strinjam z ostalimi, v fotoalbumih najdeš veliko idej naših mojstric s kulinarike ledenka

speluza  

član od: 22.12.2008

sporočila: 7

20. jul 2009 10:48

V zadnjih dneh sem spekla hito pito, uporabila sem borovnice. Narejena je bila hitro in brez velikega truda, zato pa je bila toliko bolj osvežilna in je zelo prijala v vročih dneh. Speluza speluza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti