Hiti (glasba)

tema je zaklenjena

shakra  

član od: 31.3.2007

sporočila: 75

tema odprta - 27. jun 2009 19:34 | ogledi: 1.683 | odgovori: 4

Mislim, da ste malo prehitro zaprli mojo temo. Mogoče res piratstva ne podpirate ampak glede na to, da plačujem RTV, IPF, ZAMP in SAZAS prispevke, si mogoče lahko privoščim in kakšno glasbo potegnem iz interneta. Če bi bilo to tako prepovedano, potem sploh ne bi bilo mogoče. Pa povejte, ali imete vi vsi samo kupljene CD-je? Grem stavit, da se pri vsakem od vas najde kakšen "pirat".

Pa brez zamere.

shakra

neznan uporabnik

27. jun 2009 20:49

shakra umiri se wrana je jernej izključil,ker je napisal,da samo tisti,ki so bedaki ali ne znajo ali pa se valjajo po denarju ne vlečejo muzike z medmrežja.pa lep pozdrav. k0reselj

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

27. jun 2009 21:01

ja Wranček, a zdaj boš pa kar k0reselj postal .

MM

neznan uporabnik

27. jun 2009 21:17

iz zraka v vodo,kaj čemo takšno je življenje. k0reselj

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. jun 2009 21:40

Shakra: Glasbe ne smeš potegovati iz interneta, vsaj ne komercialne, to menda veš. Da pa je nekaj mogoče ne pomeni da je dovoljeno. O nedovoljenih stvareh tule ne bomo pisali, OK?

Wran51: Začasnemu izklopu (ne gre za izključitev, ampak za prepoved pisanja v forume in pod recepte) bo sledil trajni izklop, ker si se ponovno prijavil pod lažnim imenom. V primeru, da se ponovno prijaviš, bom obvestil tvojega ponudnika interneta. Na "netu" nisi tako neviden kot misliš da si. Si namreč edina oseba na svetu, ki je vedela, da sem te zaklenil ;-) To in pa tvoj "dinamični" IP nedvoumno dokazujeta tvojo identiteto.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti