Ko se združijo talent, pridne roke, veliko ljubezni...in še kaj

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

3. jun 2009 14:11

Matilda, čestitam, tvoje torte so čisto prave pravljične zgodbice. Upam, da nas kmalu razveseliš z novo zgodbico     

 

barbara9

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

3. jun 2009 21:22

Neverjetno, vsaka čast. Res lepo, kaj lepo krasno! gaja 1

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

4. jun 2009 18:50

Matilda, res si mojstrica. Meni torte nekako ne grejo od rok, zato so mi tvoje res za gledat, ne za pojest. Bravo! buča

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

4. jun 2009 19:33

Tele tortice so pa fenomenalne!!!!! Zakaj jih nisem prej opazila???? Res čestitke!!! Če bi rekla, da hočem met en kurs, se ne bi zlagala, samo dvomim, da bi mi kdajkoli karkoli podobnega ratalo. Pingvini na moji prvi tičino torti so bilo bolj podobni pijanim debelim pingvinom sive barve, ki so se preveč nažrli:) Kako ratajo takšni laski na onemu anglečku? Jelenckova

kozamurnik

sporočila: 2311

5. jun 2009 5:59

[citat=--katka lopatka--]

- le zakaj zakaj se večina tem sprevrže v nekaj...čudnega?

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

 

Sele zdaj sem prebrala vse komentarje in ne bom "komentirala "...matildine torte so mi bile od nekdaj enkratne njena skromnost pa tudi. Najbolj pa mi je vsec to, da je link objavila Katka,ki je tudi sama mojstrica, ampak se zna prav iskreno veseliti uspehov drugih. Bravo obe!!!!( osebno pa ne poznam nobene, da ne bo izzvenelo kot poceni reklama.) kozamurnik

selotejp  

član od: 2.6.2009

sporočila: 31

5. jun 2009 8:11

jast res nevem, gdo je lohk tak nesramen kot ta elamus. Že kar neki časa tuki berem vse te članke, pa sem videla, da so katka lopatka, kozamurnik, matilda lidka in prov luštne punce. Torte od ta drugih če bi bile tok dobre bi tudi imele svoj članek ane. Sploh me čudi, koko de moderatorka ne da kakega opozorila takim nesramnostim. Tiste torte tam gor so pa res enaa. selotejp

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. jun 2009 8:15

Selotejp mislim, da prav posebej nesramen pa nihče ni bil kajne? Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. jun 2009 8:33

Jp, jp. S tem se strinjam, kjer nekdo povzdigne boljšega od sebe, če sam tako presodi. To mi je všeč. Zelo. (spomnite se naveze Vendy in Stanar, ko je Vendy nesebično priporočila Stano, da dela torto, tudi to mi je bilo več kot mega. In zaradi tega bo Vendy vedno imela "veliko pik" v mojih učkah). : ) lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jun 2009 8:58

Oh, lidkič, hvala....joj, sem se raznežila... paše Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. jun 2009 9:13

Vidiš, kjub vsem "kritikam" in "pohvalam" ki morda niso najbolj objektivne, se vidi pravi karakter, in to seka najbolj ven! Vidiš, to je tisto, o čemer govorim, energija ki JE in se jo OPAZI. He, he. Pa te sploh še nisem v živo videla, da ne bo katera mislila... Vidite, pa še raznežila se je, : ) He, he... lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti