Paketi in ležišča dormeo

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

30. jul 2009 10:34

Ali lahko daš na to odejo tudi normalno prevleko - tako da je cela odeja v njej? Ali tisti gumbki za pripenjanje kaj motijo? Imam kup novih prevlek za oddejo, pa mi jih je skoda zavrzt, odejo bi pa imela novo :) Lizzie

lelči  

član od: 23.2.2007

sporočila: 34

30. jul 2009 10:52

Ne vem zakaj ne bi mogla dati navadne prevleke,če imaš primerno velikost,Ko sem prala perilo sem tudi jaz dala gor klasično prevleko,in ko sem kupila odejo sem jo tudi jaz oprala in se je čisto vredu obneslo. lelči

ninca_  

član od: 10.4.2006

sporočila: 9

30. jul 2009 11:11

@lizzie: seveda lahko daš na to odejo tudi običajno posteljnino, tisti gumbki ne motijo. Sem istega mnenja, tudi jaz nebi odvrgla svojih običajnih posteljnin :) Najboljše, da prej pogledaš posteljnino (jo imajo razstavljeno v nekaterih Mercatorjih, recimo na Šmartinski v Lj imajo 2 postelji razstavljeni) - takrat sem se jaz odločila za nakup :) V prosti prodaji pa lahko kupiš prevleko druge barve, stane prbl.10 eur, kar sploh ni drago. ninca_

Dormeo Team  

član od: 30.7.2009

sporočila: 2

30. jul 2009 14:08

Pozdravljeni, veseli nas, da ste zadovoljni s posteljnino Trend. Radi pa bi vam odgovorili še na vprašanja, ki ste jih zastavili na forumu. Posteljnina Trend je iz 100% bombaža, ki je seveda naravni material, ki se težje lika. Kot je že napisala uporabnica zgoraj, se gube precej poravnajo na postelji, priporočamo pa lahko tudi sušenje v sušilnem stroju. Če še vročo posteljnino zložite, bo precej manj zmečkana. Glede pranja posteljnine in pojavljanja lis: če posteljnine ne namočite dobro (npr. varčevalni program z manj vode ali jo perete v preveč polnem bobnu), se pojavijo lise, ki pa niso nič drugega kot suhi, nenamočeni deli. Svetujemo vam, da predvsem pri prvem pranju posteljnino pošteno namočite. Tako zagotovo ne bo lis. Priporočamo vam tudi, da posebej operete vsako barvo, vendar tudi skupno pranje na 40 C ne povzroča obarvanja. Posteljni set Dormeo Trend je poseben ravno zaradi načina preoblačenja in možnosti kombiniranja barv. Dimenzije odej so standarde in zato lahko posamezniki, ki ne želijo takšnega načina preoblačenja, odejo oblečejo v navadno prevleko. Če imate še kakšna vprašanja, nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 10 15 ali nam pišite na dormeo@stud-moderna.si. Z veseljem vam bomo pomagali. Dormeo Team

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

31. jul 2009 19:55

Imam viola kombinacijo, vse sem oprala na 40° in ni šlo nič ob barvo. Pregrinjalo sem oprala ločeno, da se ne bi preveč zmečkalo. Ostalo pa sem po pranju dala v sušilec na kratek program (20 min) in še vlažno in toplo obesila, da se je zravnalo. Kakovost posteljnine je zelo dobra.

Tanja05

Szdenka  

član od: 22.10.2003

sporočila: 220

4. mar 2010 12:22

Vprašanje je namenjeno predvsem Dormeo Team-u. Na njihovi spletni strani prodajajo samo sete, jaz pa bi potrebovala oranžena in modra pregrinjala za odejo in blazine (ta velike), pa me zanima kje se dobi in koliko stane. Hvala in LP Zdenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti