Poletni oblačilni report

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

29. maj 2009 11:13

Katka lopatka, jeans krilo kot ga iščeš ti (temno modro z razporkom), so imeli v Zari (pri Emporiumu) še pred mesecem dni, pred tremi tedni pa ne več, ker je tudi meni moja številka izginila pred nosom. Motilo me je le, da je bilo krilo na enem od žepov malo scefrano, kar se mi je za službo zdelo preveč casual. Če tiste flike ne bi bilo, bi krilo zagotovo kupila. Prodajalko sem vprašala, kdaj bodo dobili novo pošiljko, pa mi je rekla, da to kar naprej dobivajo, le modeli se minimalno spreminjajo. Cena je bila okoli 45,00 evrov. Tako da je treba samo vsake kvatre enkrat zavit tja, gotovo bodo imeli kaj. Košuta

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. maj 2009 11:58

Spagon, včasih je treba za lepoto (po)trpet... Hi, hi... lidka [sonce]

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. maj 2009 14:15

lidka je napisal/a:
Spagon, včasih je treba za lepoto (po)trpet... Hi, hi...lidka

Lidka in to nameravam jutri počet :)

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. maj 2009 14:31

Spagon, za vajo pojdi malo v solarij - to v hladnih dneh naredi organizem bolj ogret. Drugače pa, ti imaš oblekico za event in ti ni treba eventa prilagajati vremenu. V tistem delu, ko boš zunaj, daj čez trenčkot (najboljši je kak z daljšim krojem), lahko pa se mirno šlepaš tudi s kakšnim plaščkom, ki ga imaš ob začetku pomladi (kakšen črn plašček, tenka volna ali kakšen usnjen plašček in spodaj oblekica - to je v bistvu zelo ladylike) In spodaj oblekico. V zaprtem gostinskem prostoru pa itak ne rabiš nič "za čez". Bolerčki in blazerji pri takih zadevah pokvarijo splošni vtis. Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

29. maj 2009 15:29

Po zasklugi Katkine objave povezave do "tortnega" bloga v sosednjem forumu, sem naletela na zelo zabaven blog, kjer se avtorica med drugim ukvarja tudi z "Modno policijo"

http://frisnonovojutro.blogspot.com/2009/04/modna-policija.html

tule se stvar začne, nadaljuje pa v novejših objavah. Mene zelo zabava.

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. maj 2009 20:40

The more, the merrier. A tiste torte so od matilde ali sem jaz vse narobe povezala? Vendelina jr.

neznan uporabnik

29. maj 2009 20:51

Ti si vse narobe povezala, Vendelina jr. Kakšno olajšanje je bilo prebirat Frišnonovojutro brez nepotrebne ošabnosti. MamaF, stokrat hvala. japaja

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

29. maj 2009 21:12

Japaja, ti kar pejt za zmeraj na frišnonovojutro, tukaj si že dosadna, mogoče bodo tam bolj navdušeni nad tabo. korenckova

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

29. maj 2009 21:17

Vendelina jr. je napisal/a:
A tiste torte so od matilde ali sem jaz vse narobe povezala? Vendelina jr.
nič narobe povezala, vse klapa;-)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti