Poletni oblačilni report

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. maj 2009 13:57

Vendy hvala. V bistvu nimam še črnih čevljev, si moram kupit nove.

Sem na tej strani našla fajn ideje in ta prvi čevlji od tistih šestih so mi full všeč. Moram it en giro po mestu

saša

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. maj 2009 14:03

Uf, meni pa tisti z mašno. (pa nekaj podobnega imam doma, hvalabogu)... lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. maj 2009 14:11

lidka, great minds think alike. Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. maj 2009 14:12

Jaz bi pa rada mela take, da imajo pašček okoli gležnja. Ful so mi všeč. Pa še dovolj ozke gležnje imam za kaj takega.

saša

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

4. maj 2009 14:13

Lidka, ravno sem se vrnila s potepanja po Londonu. Res je, da je bilo vreme čisto netipično angleško - sonce in brez kapljice dežja, ampak še vedno pod 20 stopinj. Ženske so bile vse brez žab, v kratkih jeans krilih z japonkami, balerinkami ali "špartankami". Niti ena ni imela obutih nogavic. V bistvu se je že po tem na daleč videlo, da sem turistka :) Zunaj 17 stopnij, punce pa v kratkih poletnih oblekicah... Je pa trenutno tam "IN": črne pajkice do gležnjev, balerinke ali špartanke in čez kratko jeans ali črno krilo ali pa dolge poletne oblekice na naramnice, potiskane s cvetličnimi vzorci, dolžina do tal, preko ramen pa jeans jakno, vendar kratka dolžina in ne do pasu. Aja, naj omenim, da oblika telesa in kilaža ni pomembna, samo da so pajkice :) Skratka, stil je tam popolnoma drugačen, upajo si mnogo več kot me :) Aja, pa še en zanimiv detajl sem opazila. Divje roza, že kar fluorescentni nohti na nogah. No, malo me je zaneslo, ampak sem še vedno polna vtisov in bi šla takoj nazaj, malo po Oxford Streetu šopingirat :) Gigi_84

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. maj 2009 14:18

Gigi_84 je napisal/a:
Skratka, stil je tam popolnoma drugačen, upajo si mnogo več kot me :) Aja, pa še en zanimiv detajl sem opazila. Divje roza, že kar fluorescentni nohti na nogah.Gigi_84

Jaz mam pa rumene :) Čist sem usekana na to barvo

saša

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. maj 2009 14:19

Gigi_84 je napisal/a:
Je pa trenutno tam "IN": črne pajkice do gležnjev, balerinke ali špartanke in čez kratko jeans ali črno krilo ali pa dolge poletne oblekice na naramnice, potiskane s cvetličnimi vzorci, dolžina do tal, preko ramen pa jeans jakno, vendar kratka dolžina in ne do pasu. Aja, naj omenim, da oblika telesa in kilaža ni pomembna, samo da so pajkice :) Gigi_84
Ja samo jaz si tega z mojimi fuzbalerskimi nogami ne bi glih privoščila. Je zelo zelo lepo, ampak malo moraš vedet kaj daš nase in to je za mene big NO GO...Čeprav bi rada...smrk smrk Ko ste omenjale spran jeans, jaz imam jeans krilo do sredine kolen v svetlem jeansu-ni spran ampak pač svetel-za službo je glih nimam, jo pa mam za po mestu. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. maj 2009 14:21

@spagon: na svatbah in ostalih slavnostnih eventih je pametno, da nosiš dobro kombinacijo bolj brezčasnih stvari. To pa zaradi tega, da tudi potem, ko gledaš fotke čez pet let, na fotkah brezčasno dobro izgledaš. Skratka, za slovesne priložnosti je dobro, da imaš obleko in obutev ki nima nedvoumno določljive letnice, temveč je plus-minus 2-3 leta. To isto velja tudi za frizure in mejkap. Iz tega razloga se tudi sama bolj nagibam na čeveljčke z mašnico. Pašček okrog gležnja to je tako 2008-2009, da bi te leta 2012 vse bolelo ob gledanju fotk... @lady beginner, vidim da z bejbo, ki ima blog o stajlingu, precej podobno razmišljava. Tista vijola torbica - nekaj takega sem imela v mislih, ko sem govorila o torbici z boljšjaka. No, meni so tisti vijola čeveljci morda preveč definirani za event tipo svatba in bi raje ostala na vijola salonarju (videla te robe precej po dostopnih cenah). In ja, vijolo lahko v tem kontekstu zamenjaš s kako drugo živo barvo. @lidka, kaj je "topfl bunka"? Vendelina jr.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. maj 2009 14:28

Začetnica, na porokah je bela rezervirana za nevesto, črna pa za vdove.

nola

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. maj 2009 14:40

nola je napisal/a:

Začetnica, na porokah je bela rezervirana za nevesto, črna pa za vdove.nola

Se kar bojim vprašat za katere je rezervirana rdeča

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti