Miss universe 2009 slo

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. maj 2009 14:43

Žal niso misice edine, ki nimajo pojma o kakšni zadevah, ki so že povprečno razgledanemu jasne same po sebi. Mene je pred časom presenetilo, ko študentka drugega letnika prava, ki je napovedala, da bo odvetnica, ni vedela, kaj pomeni izraz "persona non grata" - pravilen odgovor je bil med štirimi na izbiro, pa ji ni kapnilo, čeprav je bil izraz "oseba" naveden v enem samem. Potem sem tudi zastopila, da pred tem res ni mogla vedeti, katera reka (Donava, Vltava, Visla ali Odra) teče skozi Prago. Tudi razumem, da redki znajo natančno umesiti Litvo, Latvijo in Estonijo na zemlejvid (in se potem ne smemo čuditi, da se s Slovenijo dogaja enako), pa na katere države meji Togo, ampak da nekdo reče, da je Velika Britanija glavno mesto ZDA??? Glede ostalega pa: ko te zagrabi strast, je vseeno, koliko časa nekoga poznaš ... mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. maj 2009 14:57

Darling, vidim, da si v formi in da bo samo še bolje. Okej, bom nehala smetiti z internimi štosi. Vendelina jr.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. maj 2009 14:57

Pri Miss-izborih, takih ali drugačnih, gre tako ali tako samo za posel, ime države se izrabi le kot pravica nastopanja. Sploh ni pomembno, ali je -ić, -sson, -ov, -sky -er, -stein ..., in  dvomim, da preverjajo državljanstvo  Če ata, ali stric, ali boter (tak ali drugačen) da denarce, potem bo punca prišla v ožji izbor, le da približno dobro izgleda . Bolj žalostno je, da potem  marsikatera od tistih, ki uspe, ker ima poleg lepote še dobršno mero pameti, Slovenijo kratkomalo zataji .

Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. maj 2009 15:10

Vendelina jr. je napisal/a:
Darling, vidim, da si v formi in da bo samo še bolje. Okej, bom nehala smetiti z internimi štosi. Vendelina jr.
Ma ko bližnjevzhodno sonce zažge, se vse počutimo kot misice, samo da jaz geografijo kar obvladam. To je bilo samo da se vrnemo na izhodišče debate . Ker ni bolj dolgočasne debate od tiste, ki ne skrene s poti. Še smo živi. Mamamia mamamia

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

11. maj 2009 15:54

Dejte se no malo umirit.

Ko smo bili mi toliko stari, kot so sedaj tele punčke (misice) je bilo sramorno, če nisi vedel kot iz topa, kdaj je bilo 2. zasedanje avnoja ali kdo je predsednik neuvrščenih,  al pa kaj piše spodi na državnem grbu in podobno.

Fučka se njim, kje je ena Amerika, saj so lepe, blont in v mesto so prišle na izbor. Vse se že vidijo na naslovnicah modnih revij, ki jih bodo snemali ali fotografirali na najlepših otokih tega sveta. Pol jih pa en novinar povpraša po glavnem mestu neke Amerike. Pa dejte no....

Matjaž

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

11. maj 2009 18:23

Matjaž, Pozdravček!

neznan uporabnik

11. maj 2009 20:52

ženska lepota,je prisotna in aktualna lahko jo na kulinariki zanikate ampak s tem niste naredile nič.vsa ženska bitja do 18 let so lepa,pa po abrahamu tudi.vmes pa je 30 let ko res ni vseeno kako ženska izgleda.osebno mislim,da so bolj srečne tiste,ki so lepe,moški ne iščejo pametnih žensk,saj ne prepametnih.kdo bi pa želel biti mož elizabeth teacher,samo neki debil ali pa lenuh,ki se bo celo življenje valjal v njeni senci.pa lep pozdrav. hmm

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

11. maj 2009 21:00

Kaj pa je narobe s tem, če/da je ženska pametnejša ali uspešnejša od moškega? Nekaterih to ne moti. In nekateri moški imajo ženske tudi zato, da se z njimi lahko pogovarjajo in ne samo gledajo. Saj veš, lepota mine, pamet (v večini primerov) ostane. Margot

masaj  

član od: 20.1.2009

sporočila: 21

11. maj 2009 21:29

Wran,ženska lepota je očitno vse za take kot si ti.Pomembno je kako ženska deluje navzven(suha,visoka,lepe kože,zelo simpatična)nima veze,če je v njeni glavi tema in ne zna spečti niti jajc na oko,kaj šele kaj drugega....Da ne govorimo o tem,da ko rodi in naj bi se brigala za dojenčka,je njej pomembneje,da ne bo dojila zaradi povešenih jošk,jedla samo zelenjavo,da bo v kratkem roku izgubila odvečne koilograme itd.In da bo vsak dan videti lepa,mlada in oh in sploh!!!(čeprav je od marsikašnega slišati,da so kar se osebne higiene tiče, ravno lepe punce na slabem glasu)Zagotovo ne vse pa vendarle je prav,da lepoti vseeno ne dajemo takega pomena vsaj dokler ne spoznamo človeka in njegovih vrednot.Res je lepo,da imaš ob sebi lepo in pametno žensko ali lepega moškega,ki se na vse vse spozna,vendar največkrat se ne izide tako!!In če bomo gledali samo na zunanjo lepoto človeka in kako izgleda,da bo nam všeč,bomo v sebi prazni in se nekega dne ne bomo več zavedali kaj pomeni ljubezen,spoštovanje,iskrenost,prijateljstvo.... masaj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. maj 2009 6:39

Margot je napisal/a:
Kaj pa je narobe s tem, če/da je ženska pametnejša ali uspešnejša od moškega? Nekaterih to ne moti. In nekateri moški imajo ženske tudi zato, da se z njimi lahko pogovarjajo in ne samo gledajo. Saj veš, lepota mine, pamet (v večini primerov) ostane. Margot
Ker trpi moški ego... Masaj mislim, da wran ni mislil tako strogo kot je napisano, ampak priznaj-bi si ti izbral zanemarjeno partnerko (predvidevam, da si moški)? Nevem jaz sem mojega v prvi vrsti izbrala, ker mi je bil neskončno seksi, ker mu žal njegova toplina, prijaznost, delavnost ni sijala ven iz glave, pa na čelu tudi ni imeol nič napisano (včasih prava škoda ). Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti