Ličenje zelenih oči

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. apr 2009 12:23

Ja kaj v Lj niso odprte trgovine v soboto? Pač en vikend neboš šla domov, če moja visokost pride... Haha, mam jaz danes bolne... Začetnica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. apr 2009 12:26

jade je napisal/a:

Kaj pa tole?

http://www.or-ca.si//index.php?option=com_v

[jezik] jade
ja, to je alima.. ta je po sestavinah taprav, sam probala ga pa še nism.. se pa nameravam v kratkem tja odpravt.. bannanna_v_slo ;)

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. apr 2009 20:04

Sem pa zelo zadovoljna s temle pudrom od loreala, pa čeprav ni glih mineralni...

 

jade

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. apr 2009 23:23

Ja, saj to vemo, da ni čist mineralni, saj ni fora v tem. meni gre na živce ker un Sheer Cover prodajajo v nekem kompletu, jaz pa pol od teh stvari ne rabim. Eh, ta umeten mineralni bo pač čisto dovolj dober za vroče dni. Pod puder daš podlago, eno kremo, potem ga pa naneseš z velikim čopičem, če je v prahu, če ne pač s prsti. Moj MF se lepo nanaša, mal s prsti popravim, pa je. Uh, pa nov čopič imam!!! Pa novo senčilo, mene je letos navdušila "brand" MA KE UP FACTORY, senčila so res malo dražja, so pa super za nananšanje, obstojnost je velika, skratka, mega. (dons sem bila testno namazana z umazano olivno zeleno, št.50, če kero zanima, pa zgoraj z zlato, št.48, pa je moj lubi takoj pohvalil, ko je prišel domov!) : ) Jeeej, če moški opazijo, potem je zelo + . Jade, bravo!!! Se boš že navadila, kaj boš uporabljala prej. S čistilnim mlekom si odstraniš mejkap z obraza, potem namažeš s tonikom. Meni ne eno ne drugo ne odgovarja, enim bejbam pa zelo, tko da boš morala mal testirat. Pa itak ni neka strašna investicija v te mazljive zadeve za obraz, če kaj fališ. Da ti dam namig, meni bolj odgovrja gel za čiščenje obraza, za odstanjevanje mejkapa. Po možnosti, da je steklenička na "pumpco", je dosti lažje, ko si že ves moker nad umivalnikom, samo stisneš, pa je. Letos sem po dooolgih letih spet testirala kreme od Dr. Schelerja. Zadovoljna z njimi, zelo. Evo, prejle sem cagala, a si namažem nohte na rokah v temno rjavo ali ne, ker grem za vikend malo na Dunaj, pa je moj lubi rekel, itak DA JA! In da tist "aceton" nima ene kile, da ga ni problem s sabo vzet, : ) Torej sem zrihtana do zadnje pikice. Še štikle krilo in mrežaste žabe, pa balonar sem s sabo vzela, če bova šla zvečer ven, čez dan bom bolj casual. : ) He, he. Kvačko in volno tudi. Ej, Vendy, sem delala en šal, štolo pravzaprav, veliiiiko, mater, sem mislila, da me bo konec. Za tko, poletno varianto, ko se zvečer oviješ noter, kje ob morju. Bele barve. Sicer pa delam rože, mak, mater tudi vzame cajta za znoret, samo cvetovi so bajno lepi. Bom naredila eno torbico s cvetovi maka gor. Eh, počasi, počasi... Svile sem pa dons z druge strani dobila celo balo... Ne mi govorit, ker sem s svilo zasvojena, : ) Ti, Začetnica, a mene pa nč povabit na šoping za mejk ap? Na cunjice ne padem, na šminke pa takoj, : ) lidka [sonce]

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

26. apr 2009 17:03

K zelenim očem naj bi po mnenju strokovnjakov najbolj šli modra in vijolična barva. bobika

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. apr 2009 23:15

Evo sem nazaj. : ) Kupila samo dva laka za nohte, v temno sivi in vijolični barvi. Potepala sem se po Avstriji in Češki, bila na Nachmarktu, pa na razstavi The Age Of Rembrandt in na razstavi Alfonsa Muche. Zvečer pa nočno življenje na Dunaju, predvsem večerno, za odrasle. : ) zdaj sem pa toook utrujena, da me bo kar konec... Dons pa dobila torbico v približno takem motivu, modre barve, so mi tele mucki toook všeč: http://laurelburch.com/Flash/felines.html lidka [sonce]

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. apr 2009 0:27

Lidka, po tvojih opisih sodeč, vidim, da si že v polni formi. Super, samo vseeno pazi malo na srček, da ti od vseh teh lepot ne podivja

Se hecam. Ti, ampak tile mucki so pa takoooooooooooooo kjut. A to si ti v Avstriji ulovila?

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

28. apr 2009 8:59

mamaF je napisal/a:

Se hecam. Ti, ampak tile mucki so pa takoooooooooooooo kjut. A to si ti v Avstriji ulovila? Mojca

 

Mene tud to zanima....

saša

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

28. apr 2009 9:14

Ej, MamaF, tebe sem iskala. Povej, če ti je kaj Mucha všeč, sej veš, da sva najdli že kakšnega "artist", ki nama je bil všeč, : ) Sem prav nate mislila, ko sem bila tam. Razstava je fantastična, jaz sem sicer ciljala na Rembrandta, pol pa sem bila nad to o Muchi tok navdušena, da bi me bilo kmalu konec... : ) Če ti je všeč, najdi čas, pa pejdi pogledat, ti priporočam, : ) Itak, tile katzen so iz Avstrije, z Dunaja. Sem mislila, da je kje na netu ponudba torbic in tega, ker glede na to, da je TM imajo vse živo v kolekciji. Pa nisem najdla včeraj, škoda. Je že res, da jaz zmeraj kaj "privlečem" domov, ker vedno najdem kaj, kar mi je všeč, pa pol ne morem kar tko mimo... He, he. Pa si zdej po tej operaciji mal več "zaslužim", kar pa tudi ni tok slabo, : ) Vse kar sem počela je bilo v dogovoru s kardiologinjo, tale Dunaj je odobrila ona, : ) : ) : ) pa zelo na izi hodit, pa nič se upehat, pa nič se naprezat, sam saj to se vse da, če je le volja, : ) He, he. Sej bi vas še kdaj s sabo v šoping peljala, : ) p.s. na Dunaju bejbe hodijo že brez žab, v miničih in kratkih rokavih. By the way, sem se počutila, kot v Londonu, jaz sem še v mrežastih žabah, kot stara baba, sam mene zebe... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 28. 2009 09:15

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

19. avg 2009 14:50

ličenje zgornjih vek. Kako vam uspe zarisati ravno črto in še tik ob trepalnicah? Se matram in matram pa mi nikakor ne uspe. kleo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti