Gnojna angina

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

16. jan 2013 8:33

@jovita mah to je res ampak mi je ne prvem mestu zdravje. 

Krpljenje imunskega sistema dobim tako, da vsak dan peš prehodim okoli 7 kilometrov in se imam prav tako več kot lepo ob najdražji... 

 

vseen hvala za predlog... lep pozdrav

dkrajnc24

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

16. jan 2013 8:57

Jovita, hvala za nasvet, za riž še nisem slišala.Mi smo včasih delali pojštrčke iz senenega drobirja ali iz suhih domačih kamilic. Meni je to zelo prijalo. Na srečo smo zdaj vsi ok., si pa imunski sistem krepimo z ameriškim slamnikom in čimveč zunaj, pa citrusi. Med in propolis je pa super. Moj otrok je hvala bogu celo leto BP.

kvačkarica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2013 10:50

Aj, rimljanka, malo karikiram male bonding.

Vendelina jr.

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

16. jan 2013 11:10

Ok vse lepo in prav. Po tvojem nik- imenu sklepam, da si star nekje 24 let?

Pa ker sem jaz ena taka radovedna gospa z nekaj kilometrine me zanima, če si do sedaj živel zavit v vato  ali kaj.

 

Sigurno si že dal kakšno skoz v tem svojem bivanju na tem svetu, in verjetno, da ti je tudi zdravnik povedal kaj smeš in kaj ne.

 

Kakor sem brala poste, meni se ne zdi , da te je kdo napadal.

In kot ti je napisala že ena pred mano:Zakaj potem sprašuješ kaj narediti, če pa ravnaš ravno kontra dobrim nasvetom kulinarikov. ....

kriznana

clivija  

član od: 16.2.2009

sporočila: 20

16. jan 2013 12:02

Lepo pozdravljen,jaz ti predlagam da 3x na dan prežvečiš po2 cela klinčka,na drobno prežvečiš ,nekaj časa zadržiš v ustih,potem pa vse skupaj pogoltneš,Malo peče,pa nič zato,tako ti rarkuži grlo,Pa veliko limone in mlačnega čaja,pa bo.Veliko uspeha ti želim,drugače pa obisk pri zdravniku.

clivija

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

16. jan 2013 16:07

dkrajnc24 je napisal/a:

Zdaj me pa nekaj zanima. Prejšni teden v torek sem nehal jesti tablete ospe, angina oziroma grlo se je popolnoma pozdravilo. 

 

dkrajnc24

 

Glede na to, da si tablete dobil za 1.1., prenehal pa si jih jesti prejšnji teden v torek domnevam, da nisi pojedel vseh ali pač?

To je velika napaka pri zdravljenju angine, pogostokrat se ponovi. Potrebno je vedno pojesti VSE antibiotike, ki jih predpiše zdravnik.

Tako da na smučanju bi rekla previdno, ker imaš zelo veliko možnosti, da se ti bo angina ponovila.

luccka

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

16. jan 2013 16:32

kriznana je napisal/a:

Ok vse lepo in prav. Po tvojem nik- imenu sklepam, da si star nekje 24 let?

Pa ker sem jaz ena taka radovedna gospa z nekaj kilometrine me zanima, če si do sedaj živel zavit v vato  ali kaj.

 

Sigurno si že dal kakšno skoz v tem svojem bivanju na tem svetu, in verjetno, da ti je tudi zdravnik povedal kaj smeš in kaj ne.

 

Kakor sem brala poste, meni se ne zdi , da te je kdo napadal.

In kot ti je napisala že ena pred mano:Zakaj potem sprašuješ kaj narediti, če pa ravnaš ravno kontra dobrim nasvetom kulinarikov. ....

kriznana

 

Vprašal sem z popolnoma dobrim namenom ampak opažam, da je tle brezveze totalno.... Če tudi si gospa z nekaj kilometrine, te spoštujem ampak tudi ti imaš kakšen kilometer tega življenja z napako... ali ? 

Drugače pa nisem bil zavit v vato ampak enostavno v življenju nisem imel praktično nobenih težav z zdravjem. Do na zadnje nisem bil bolan od 15 leta. star se skorajda 26 let ( po tvojem sem ipak mladič neizkušen) ampak imam ogromno športa v življenju in aktivnosti. 

 

Skratka, brezveze karkoli spraševat..določenim ne uletiš do konca - določeni pa so enostavno povedali kako in kaj se gre, pa je stvar rešena. Jst pa tole končam, ker je počas mučenje živali. 

 

Lep pozdrav! 

dkrajnc24

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. jan 2013 17:16

Eh, ne bodi no taka mimozica. Pa saj nisi edini, takih se je pojavilo že nekaj. Če je tole tu zate mučenje živali, potem si moral biti pa res do zdaj hudičevo na debelo zavit v vato. Ukvarjanje s športom je zdravo, ne vidim pa tu kake posebne povezave s tem, kar sprašuješ, niti s tem, da si zdaj malo užaljen. Pa saj bo na koncu vse v redu. 

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2013 19:08

Kolega, ti si vprašal, če vprašaš, se sprijazni s tem, da ti vsi odgovori ne bodo všeč. To spada h komunikaciji na spletu. Gospe z več kilometrine smo pa v kilometrih videle že n-junakov, ki jim še nikoli ni bilo nič, ker so silno zdravi, potem jih pa ena stvar, kjer je treba 10 dni jesti antibiotike spremeni v najbolj ranljive duše -  ki po eni strani stokajo ob vsakem smrklju, po drugi strani se pa tolčejo ob junaška prsa -  tako da še eden iz tega nabora ravno ni nekaj blazno novega.

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jan 2013 19:13

Hočem reči - sem prezgodaj kliknila, ker pišem samo z eno roko, ker je druga od petka zvečer v mavcu (bemtiš neotnačeni pragovi, na jaterih se človek spotakne in pade na zapestje) - te gospe s kilometrino ti hočemo prijazno pomagati, da ne boš postal en klasiš osliček-lole, ampak ti imaš seveda možnost izbire - lahko furaš v svojo smer, ni prepovedano...

 

 

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti