Hej. rabim pomoč! prosim pomagaj! marjana moškrič!!!!!!!!!!!

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

31. mar 2009 9:26

Vendelina ne vem če imaš otroke ? Mislim , da ne , ker potem ne razumeš, da " moj mulc, ni mišljeno slabšalno . Mogoče sem pozabila moj mali... Pa okaran ni bil zaradi prijave na tekmovanje, ampak , da pravi čas ni povedal , da bi imel dovolj časa za branje. Knjiga ima 200 strani . Poleg tega pa ima še druge obveznosti tako za šolo kot izven šole. Je namreč športnik z vsakodnevnim 2 urnim treningom. Pa mislim da se tukaj pogovarjamo o Marjani Moškrič , ne pa o vzgoji otrok. lp STANEJ

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

31. mar 2009 15:28

Stanej, ne opravičuj se, saj nisi napisala (in naredila) nič slabega. Jaz sem iz tvojega pisanja pravilno razbrala, kaj si hotela povedati.

Pač Vendelina...

jasna

Klaraa.x  

član od: 30.3.2009

sporočila: 3

1. apr 2009 7:25

Okej tenks za vse strani in vse kar ste objavili o njej. REs vam hvaLa. No rees sm stara 12 let. Zardi tega ker tisti dan nisem mogla spati sem šla na računalnik.! HVALA še enkrat Klaraa.x

Klaraa.x  

član od: 30.3.2009

sporočila: 3

1. apr 2009 7:27

Avtor: ežoj Član od:24.2.2006, poslanih sporočil:2409 Odgovor z dne - 30. mar 2009 23:16:40 Vendy, si videla, tale punči pa pozna obe čarobni besedi ( vprašanje pa je, če bo vedla kaj je "strc gugl" in kaj pomeni " guglati ", no če ne ve, bo že vprašala ). HEHE. ! še predobr vem kaj je "gugl" pa tut vem kaj je GOOGLE - tku se prou napiše-! Mam pa svoje razloge d nisem bLa preveč vztrajna.! pa tut tale kulinarična slovenija je bla prava rešitev Klaraa.x

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

1. apr 2009 8:21

Klaraa.x jutri ti želim veliko uspeha. lp, Stanej STANEJ

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. apr 2009 8:41

Upam, da bo mladinka napisala pismen esej. Tudi upam, da bodo v eni familiji prebrali 200 strani in da tega ne bo treba brati na kakšnem izletu, kjer bodo dolgo časa v avtu.... Pa tudi upam, da se bo bejb, ki označuje ljudi s istospolno usmeritvijo za izmečke, naveličala na suho moralizirati. Matr, kaj sm dons žleht Vendelina jr.

miska97  

član od: 22.2.2009

sporočila: 4

1. apr 2009 18:39

OjLaaa....Pri Meeni pa ni to problem.. deeii mi plis mal obnove napiš..če se da Podrobno..HaaauLaaa:d miska97

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

1. apr 2009 22:03

Klara.x, Marjano osebno dobro poznam, ker je moja soseda.Je zelo prijetna in dostopna ženska. Na tvojem mestu bi šla kar do nje v knjižnico Jožeta Mazovca v Polje in naredila referat za dol past. lp Vesna

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

2. apr 2009 7:39

Venelina , hvala bogu da nimaš otrok. Bili bi zelo ubogi z tvojim nakladanjam. Enkratna bi bila za naš državni zbor. Prosim ne vmešavaj se če nimaš v zvezi z temo o kateri se pogavarjamo, kaj za povedat. Nisem nič razbrala z tvojega oglaševanja , da bi kaj povedali o knjigi Stvar ali o njeni avtorici ga. Marjani. Samo tvoje zaničevanje drugih poslušamo, kot da si ti bog, mi pa vsi neki butci. V bodoče se "prosim " ne oglapšaj , če nimaš v zvezi z temo kaj povedat. lep pozdrav STANEJ

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. apr 2009 7:54

Nisem vedela, da moraš imeti otroke, če se hočeš kvalificirano oglašat v temah v zvezi z njimi. A potem moraš imeti tudi vlak, če hočeš povedati kaj o ureditvi železniškega prometa? ...sem že skoraj napisala, ampak sem si premislila, ker je za razumevanje potrebna določena stopnja sposobnosti abstraktnega razmišljanja, ki je na žalost enim dana in tisti tega komentarja ne potrebujejo, drugim pa ne in tisti ga tudi ne bi razumeli (known also as Catch 22). lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti