Facebook

home made  

član od: 26.5.2010

sporočila: 91

28. jul 2010 14:38

Tud jaz sem na FB-ju pa se do sedaj niti nisem veliko obremenjevala s tem, kaj to pomeni. Ampak, po teh vaših postih tu, sem se kar malo zamislila Je pa res, da moj priimek in ime lahko izvejo kjerkoli in kdorkoli, slik "ki niso za v javnost" nimam objavljenih.. Kaj vem..sem malo skeptična ratala..verjetno je najbolje da ne premišlujem preveč. home made

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

28. jul 2010 15:26

hanix je napisal/a:
ja itak sem na FB-ju sej je to normalno ene ? =) hanix

Povsem normalno je tudi, če tam nisi.

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. jul 2010 17:59

Veliki brat nas ima pod kontrolo, pa če si na FB ali če nisi.Jaz sem iz čisto praktičnih razlogov in sem vesela, da gre tale tehnologija tako naprej kot gre.Je pa tako kot z zdravili, veliko pomagajo, imajo pa tudi stranske učinke. naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

28. jul 2010 20:15

Se strinjam z naor. Sem tudi na fb, imam določene razloge, tam srečujem tudi dekleta s te naše kulinarike, a še vedno mi je Kulslo domača luka ... Časa je pa dovolj za oboje.

Mamamia

mamamia

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

28. jul 2010 20:30

Sem tudi na FB-ju! janadam

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

28. jul 2010 21:13

Sem tudi na FB - ju mamazeljka

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

28. jul 2010 23:21

Tudi jaz sem na FB-ju .

Bernarda

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. jul 2010 8:11

Vse te reči, kjer se lahko zbirajo podatki posameznikov so donirane od strani CIA-e. Drugač, se mi zdi, da oni bodo prišli do teh podatkov, če jih hočejo imet, pa če se jaz še tolk upiram. Če nič drugega, podatke imajo državne institucije, in njim je še najmanj za zaupat ( pa naj se Nataša Pirčeva na glavo postavi ).

Biti paranoičan ( in, meni se zdi, da je videti veliko paranoje na teh straneh ) se mi zdi, da res ni preveč smisleno ( Proxima pa v jok ). Kakšna je vrednost podatka, da recimo nimam več nobenega denarja na računu ( smo pred štipendijo ), ali, da sem dolžan še neki plačat davkariji, ali da včeraj nisem zamenjal gat...........Se mi zdi, da fejst pretiravate.

To me spominja na ( baje ) resnično zgodbo iz rusije: ko je bil na obisku indonezijski predsednik Sukarno, so mu nastavili ženske, in ga snemali v posteljnih aktivnostih, s namenom, da ga pozneje izsiljujejo. Ko je on za to zvedel, je prosil ruse, da mu dajo posnetke, da jih predvaja v Indoneziji po TV, češ da mu bo potem priljubljenost zrastla, ko bodo videli kako je aktiven.............

 

ežoj

vesnapavlin  

član od: 23.5.2009

sporočila: 25

29. jul 2010 8:41

No jaz pa nisem na FB-ju, pa tudi to se mi zdi povsem normalno.

FB je res morda dober za navezovanje stikov starih prijateljev, vendar pa ima vsaka stvar dve plati (dobro in slabo), ne obtožujem nikogar ki je na FB-ju, saj ima vsak pravico odločati sam zase, samo meni je pa ta stvar res "bedna", saj nekateri res objavljajo kar nekaj (kolikor sem do zdaj zasledila preko drugih, ki so na FB-ju). Pa naj, če jim tako paše.

vesna

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. jul 2010 9:08

Ej Ežoj, ti si faca! naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti