Facebook

Mišelinka  

član od: 31.3.2010

sporočila: 29

28. maj 2010 14:55

tudi jaz sem :) Mišelinka

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

28. maj 2010 20:22

Se strinjam s teboj beatrice. Tudi jaz oziroma moj moz sva bila vclanjena na FB. Najvec zaradi tega da je moz dobil vezo z otroki pokojne sestre in jih videl vsaj na slikah. Ker sva ze precej v letih in sva tudi kmalu ugotovila, da FB izkorisca ta socialni forum tudi za slabe namene, sva se zelela odjaviti bilo je skoraj nemogoce, no koncno je nama le uspelo. Kulinarika is best!!! Amelia

barčica  

član od: 1.2.2008

sporočila: 32

29. maj 2010 8:50

Jaz tudi... barčica

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

29. maj 2010 9:41

.. Jaz sem tudi na FB. Če dela človek po zdravi pameti, se ti tudi na FB ne more pripetiti nič groznega. Torej: - moji (skopi) osebni podatki so vidni samo mojim prijateljem - ravno tako moji albumi (kjer ne objavljam slik mojih otrok, ampak kvečjemu slike mojega psa:) - za prijateljstvo zaprosim samo tiste, ki jih tudi drugače (ali osebno) poznam - ignoriram vabila za prijateljstvo meni neznanih oseb (pa četudi so to prijatelji mojih prijateljev) - ne včlanjujem se v razne x skupine za nevemkakšne x podpore - in še: če si na FB, s tem ne "varaš" kakšnih drugih forumov. :) Sicer pa previdnost ne velja le za FB, ampak tudi: - za spletne nakupe in plačila preko spleta; - pri vpisovanju svojih podatkov na razne strani (npr. zastonj izračuni horoskopov in podobno:), - za vsak "verižen" mail, ki ga brez razmišljanja razpošljete na novih 10 email naslovov, ki bodo vidni vsem novim prejemnikom.... itd. Internet ni noben bavbav, le z zdravo kmečko pametjo se je treba lotiti stvari. In če ne delite listkov s svojimi osebnimi podatki vsem ljudem na ulici, ne počnite tega niti na spletu. Simpl ko pasulj... Lep vikend vsem, M.

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

29. maj 2010 17:25

Ja, zdaj pa sem tudi jaz na FB. Lep dan sweets

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

29. maj 2010 17:41

Že kakšno dobro leto!! B-) toppy

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. maj 2010 21:33

Amelia je napisal/a:
Se strinjam s teboj beatrice. Tudi jaz oziroma moj moz sva bila vclanjena na FB. Najvec zaradi tega da je moz dobil vezo z otroki pokojne sestre in jih videl vsaj na slikah. Ker sva ze precej v letih in sva tudi kmalu ugotovila, da FB izkorisca ta socialni forum tudi za slabe namene, sva se zelela odjaviti bilo je skoraj nemogoce, no koncno je nama le uspelo. Kulinarika is best!!!Amelia

 

samo ena tipka je, 2 sekunde in je rešeno..

drugo je pa to da podatkov nikoli ne moreš sam izbrisati iz internetnega vesolja

bannanna_v_slo ;)

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

22. jul 2010 4:49

FB je ZAKON- ker sem zaradi njega navezala stike s tistimi, ki jih nisem videla že leta oz. bi bil drugačen način ohranjevanja stikov otežen. Tako pa sem s temi osebami v vsakodnevnem kontaktu in imam občutek, kot bi se videli včeraj.

Lep dan in veliko se smejte

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

22. jul 2010 13:01

Jaz ne! dididala

hanix  

član od: 13.7.2010

sporočila: 17

28. jul 2010 13:50

ja itak sem na FB-ju sej je to normalno ene ? =) hanix

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti