Kebab

simon  

član od: 31.8.2004

sporočila: 16

8. jan 2006 18:49

pozno ampak res....Na nazorjevi je meso v kebabu božansko. simon vidic

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

8. jan 2006 19:21

Res je! Kebab na Nazorjevi je zakon!! Mmmm... Živa

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

25. jan 2006 22:35

Kebabe sem pa res probala ze vse in ti svetujem da je najboljsi pri ˝KONKURENCI˝..probala sem pa ze vse v Lj. Imas na Miklošičevi, potem tukaj kjer je železniška postaja kjer je že omenjena Konkurenca-je najceneje 490 sit, potem na Nazorjevi, na Bavarskem dvoru...itd..probaj ne bo ti zal, sam se ga pa prav tako najes. Visage

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

25. jan 2006 23:42

Očitno sem edina, ki ima slabe izkušnje s kebabom na Nazorjevi. Sicer jem samo vegi kebab, torej brez mesa, tako da moje izkušnje ne veljajo za "mesnega". Po hvalah in pohvalah z vseh koncev in krajev sem šla tudi jaz na Nazorjevo poskusit famozni kebab s falaflom. In bila razočarana. Kot prvo en polpetek falafla ni bil dobro pečen in je bil čisto v sredini še zmrznjen , kot drugo in najbolj grozno mi je pa ta kebab dobesedno "požrl" usta, čeprav ni bil čisto nič pikanten (vsem pikantnim dodatkom sem se odrekla). Po približno polovici kebaba sem imela čisto razjedene ustnice in nebo , pa se mi ne sanja, zakaj. V glavnem: jaz ne bom več tvegala, so me preveč bolela usta in sem še dva dni po tistem "jedla" samo mleko, ker ni kislo in ne "draži" ust... maja

misoiaco  

član od: 13.8.2003

sporočila: 9

5. mar 2006 2:33

v Kranju v Dino bureku je odličen Kebab in seveda bureki!!! mišo

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. mar 2006 7:50

Tudi v Kamniku radi hodimo na Kebab- oz. drugi radi tam jejo. Mene je malo minilo, ker sem že večkrat naročila kebab za domov. In ko človek stoji zraven in vidi, kako to delajo- od tega, da roke brišejo v umazan predpasnik, solata frči povsod, potem letijo na mizo pospravit ostanke in naprej nadaljujejo z mojim kebabom, ne da bi prej umili roke... Ne hvala! Saj če ne vidiš, ne boli- bog si ga vedi, kaj vse smo že pojedli v restavracijah, če pa si dejansko zraven, ta pa mine vse veselje. Lep dan vam želim

PERO  

član od: 22.8.2004

sporočila: 7

4. apr 2006 14:20

v grčiji so girosi, v turčiji so kebabi =)). bog ne daj, da v grčiji rečete da bi kebab =)) peter(pero)Tamše....aka....LORD

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

4. apr 2006 14:59

Rozanec se strinjam da je kebap v Kamniku zelo dober- meni v bistvu najboljši od vseh ki sem jih kdajkoli jedla. Je pa tudi odvisno od tega kdo ga dela - ne naredijo vsi enako dobrega. Kar se pa higiene tiče bom pa raje tiho - prav snažni res niso... Najbrž to zraven spada, kaj pa vem... ivonja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

9. jun 2006 8:46

Ja pa meso tudi ni od ene vrste živali. V grčiji imajo pretežno svinjskega, piščančjega in ovčjega. ki je najboljši, imenujejo pa ga GIROS. V Turčiji pa je glavni goveji in ovčji, za turiste pa imajo še piščančjega, njihov pa se imenuje KEBAB.Pa tista bela omaka_ tzatziki -v Grčiji, ja pri njih glavna sestavina jogurt in kumare, v Turčiji pa kefir, česen, čebula, paprika in malo kumare. Mani pa je najboljši turški z govejega mesa, njami. Pri nas mi niso všeč, ne v Ljubljani , na v Mariboru, še najboljšega sem jedla v M.Soboti, vsi ostali so bili nekako prepečeni in presuhi, izsušeni. Kyara

sezana  

član od: 8.4.2007

sporočila: 1

8. apr 2007 4:58

Sem jedel kebab že v Portorožu (Lucija), Trstu in v Franciji, ampak najboljšega pa imajo v Sežani v Pekarni in prodajalni Kukaj pod stadionom. Odličen! sezana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti