Razočaranje-gaube

tema je zaklenjena

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

6. mar 2009 10:07

Tega kmečkega turizma ne poznam, lahko pa razumem tvoje razočaranje. Na tvojem mestu bi sicer vseeno želela slišati njihovo razlago in če le-ta ne bi pila vode, bi prvo njim povedala, kar si nam tukaj, potem pa še drugim. Lahko pa tisti dan pošlješ izvidnico tja, pa boš videla, v katerem grmu tiči zajec strelka

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

6. mar 2009 10:08

Vsak ima do svojega mnenja. Saj smo v demokratični državi, ali ne? Ne more biti vsem všeč isto, pa naj gre za karkoli. Srcica je imela slabo izkušnjo z Gaubejem in to je tudi delila z nami, nekdo pa je imel lepe izkušnje in ste tudi delili z nami. Če malo premislimo in bi bili v njeni koži, bi verjetno približno isto reagirali. No to je moje mnenje. Vedno bodo nekje gostilne, kmečki turizmi, znamke raznih gospodinjskih aparatov...., da se bo enim zamerilo do konca, eni pa bodo s tem zadovoljni. Zato pa imamo hvalabogu na izbiro. In kot radi pravimo: sto ljudi, sto čuda. Pa lep pozdrav bisagolf

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2009 10:16

Se strinjam z postom od mamamie, ponovno pa pozivam cenjeno uredništvo, da tole temo zaradi obvladovanja tveganja pred morebitnimi tožbami s strani nosilca dopolnilne kmetijske dejavnosti, zaklene. Vendelina jr.

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

6. mar 2009 10:33

Jaz pa srcico popolnoma razumem..je hudič,če se plani podrejo malo pred praznovanjem, sploh če imaš že vse planirano,predvsem pa povabljene goste. Razumljivo je, da je razburjena, tudi jaz bi bila, če mi lastniki ne bi pojasnili čemu odpoved. Dobra hrana in prijaznost pa tukaj nimata popolnoma nič s profesionalnostjo, ki jo je srcica pričakovala od njih. Ve pa poudarjate prav to... Spet pa je samo MOJE mnenje ;) sa_ sha

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. mar 2009 10:39

No, zdaj vemo, kako in kaj in temo lahko zaklenemo, kajne?

Samo še eno pripombo bom imela: kak ti naj, srčica, povedo, kaj je vzrok, če sploh nisi govorila z njimi. In ker si očitno idelano rešitev našla v nekaj urah, lahko sklepam, da se po praznovanju oglasiš s pohvalami in čestitkami zaenkrat še neimenovani novi lokaciji tvojega praznovanja. Pa uživaj na praznovanju.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti