Dopust 2009

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8737

7. avg 2009 8:10

Eeee, starina naša! (saj ne boš jezen, "starina" sem rekla iz "milja"). Samo eno noč če ne bi spala v postelji in bi me vse bolelo - ma klinc gleda vse lepote sveta; daj ti meni posteljo in tuš, vse ostalo so nianse.

Vsaka ti čast! Srečno in čuvaj se!

 

Pozdravček!

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17789

7. avg 2009 8:16

ežoj: vcasih mesani, vcasih ( ne spomnem se besede: smreke, borovi........ ).....IGLASTI so................si pač na severu........

Uživam s tabo....................

rimljanka - zasebno mnenje

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. avg 2009 9:02

He, he. Ežoj, taglaven si... lidka [sonce]

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

7. avg 2009 15:31

ribaracarak je napisal/a:

,.

Kakšne so pa vaše izkušnje v zvezi s hrano v teh allinclusivevariantah

rrr
Mi sicer nismo imeli allinclusive. Zajtrk so bili klasični: med (odličen med, mislim, da je bila lavanda), tri vrste marmelad, grški jogurt, maslo, kompot, paradižnik, sir, feta sir, šunka. Vsak dan isto ampak vseeno OK. Za večerjo so bili na izbiro meniji. Ker smo bili trije smo naročili kar vse tri. Krožnike smo postavili na sredino (kot v kitajski) in nato smo si vzeli kar je komu odgovarjalo. Vsak dan je bil na izbiro tudi vegetarijanski meni. Meso je bilo večinoma svinjsko in pa piščanec, pa mesne kroglice, musaka,... Zraven pa je bil še obilen solatni bife. Kljub temu, da smo bili z hrano zadovoljni smo si privoščili še polnočne požrtije pri grku Teotu. Aja, bili smo na otoku Thassos. K

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

7. avg 2009 15:43

hojla vsem dopustnikom

Upam da mi lahko kdo pomaga glede cene trajektov za relacijo Brestova Porozina (grem sicer na Veli Lošinj)

Z možem bi rada odšla s tovornim kombijem furgon nosilnost do 3,5t  vendar sem na spletni strani(jadrolinija)  gledala cenik pa ne najdem kam bi spadal kombi,oziroma pod kateri cenovni razred spada in se obračam na vas če je kdo potoval s kombijem ali če mi kdo pomaga iz te tabele razbrati v kateri razred spada kombi

http://www.jadrolinija.hr/pdfs/rijeka.01.06.pdf

Sporočilo je spremenil(a) -pika dne 07. 2009 15:44

tamala69  

član od: 8.2.2008

sporočila: 124

7. avg 2009 16:59

Ežoj, ti si prava faca. Tvoje zgodbice so prav zanimive in jaz si poizkušam vizualizirati vse, kar napišeš. Ko se vrneš, upam,da bodo tudi kakšne slikce... Kot je Rimljanka napisala, tudi jaz uživam s tabo. Bodi lepo in javi se nam spet. tamala69

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

8. avg 2009 1:48

Ej, rimljanka, potem sem se ene pol ure tuhtal kako se rece, pol sem se spomnil. O, lej jo lidka, kaze da nisi obupala, se beres! Drugac, tole moje se casovna ze prevesilo v drugo polovico, po kilometrini se ne. Danes sem nabavil vozovnico za Winnipeg, jutar zvecer odrinem ( se ena noc na avtobusu ), po jutrisnjem sem tam. Tukaj " ta brihtni " imajo popust pri nakupu vozovnice ( cca 10 % ) le povedati mores ( po anglesko se rece " for seniors " . Pa, ce sem ze pri avtobusih, zanimivo je, da so tukaj in v ZDA vglavnem voznice ( rekel bi 90% ). V ZDA, pred voznjo se voznica oglasi po ozvocenju in pove destinacijo, postanke, opozori na nek zakon, ki prepoveduje alkohol, kajenje, zazeli srecno voznjo, pa ce ima kdo kaj vprasat. Enkrat en dvigne roko, vprasaj, a bomo dobili kaj za kosilo, vprasa, ne, sledi odrezav odgovor, cel avtobus pa v smeh. Pri kanadcanih ni tega ceremoniala, le pred postanki povejo kje smo in koliko bo trajal postanek. Pa pustimo to: Thunder Bay ( cca 120.000 prebivalcev ) je mesto nastalo leta 1960 ( se mi zdi, da sem nekje prebral ) s zdruzitvijo Fort Williamsa in Port Arturja. Ime so zbrali po staroselskem nazivu za te kraje. Ko prides v mesto, se vidi, da je mesto poznalo boljse case, predvsem po zarjavelih velikanskih silosih in drugih napravah okrog njih: vse rjavi in propada. Mesto je prej bilo glavno za pretovar zita, sedaj so to vlogo prevzela tihomorska pristanisca, do tam pa z vlakom, Prej sem povedal, da ko prihajas v mesto, je vse gozd. Zanimivo je, da je debelina dreves nekje okrog 15 do morda max. 20 cm, se pravi, da niso prav stara, verjetno je prvotni gozd zdavnaj posekan, to je novi. Gozd tudi ni lep kot, pri nam, vidi se, da se ne vzdrzuje, veliko je napol podrtih, suhih dreves........... Seveda, ko prides v mesto ( no, pravzaprav ze prej ) se pozanimas, kaj bi bilo zanimivo videti. Tukaj je to rudnik ametista, poldragega kamna, dobis lopato in kramp in si lahko sam izkopljes ( in odneses s sabo, kolk sem razumel zastonj ) kamen. Zal, do tam ni avtobusa, je 40 km dalec, pa je odpadlo. Enako je nek vodopad tudi nekje 40 km dalec. V mestu pa ni kaj posebnega za videt ( jaz nisem ravno znan po tem, da se rinem po umetniskih galerijah ). Recimo sredi mesta je zraven obale park, lepo urejeno sprehajalisce, grem tam, moram nekje noge namocit v Lake Superior, kako se vodi zraven parka rece. Sprehajam se in nekje na koncu, ni nobenega, slecem cevlje, namescam aparat, da me poslika, ko prideta en fant in punca. A me slikate, ja seveda, stopim v vodo, mrzla kot hudic ( jaz bumbar prinesel s sabo kopalke ), un fant pravi nasmeh, punca pravi chees, jaz pa pravim, dej ze enkrat slikaj, mrzla voda, kumi stojim. Opravimo, to, vrne mi aparat, se zahvalim, a imate kak dolar gospod, meni nevem zakaj nerodno, izvlecem iz zepa nekaj kovancev, po oceni bi rekel 3 - 4 dolarje. Tukaj okrog univerze, mi je takoj padlo v oci: vsako parkirno mesto ima prikljucek za elektriko, seveda vprasam zakaj? Po zimi so temperature tudi do minus 40 stopinj in na motorje avtomobilov namestijo grelce, da ohranijo motorje tople. Drugac je mesto tudi zelo slabo preskrbljeno s sadjem in zelenjavo, kaj slabo, sploh ni nicesar za dobit. Sicer tudi ne potrebujejo, ko jedo le fast food in pomfri, ter cips, ki ga zalivajo s kokakolo ali kaksno drugo podobno pijaco. Trgovine ( ta veliki centri, tukaj sem dva obiskal, en je podoben city parku v Lj, tudi tukaj mu recejo podobno: inter city park ) so podobne nasim, zdi se mi, da je vse nekoliko drazje. Ce izuzames tisto kaj recejo down town ( center, po nase ) so vsa ta mesta podobna eni drugem: vse ena barakarska naselja ( ce pod barako razumemo objekt zbit iz desk in lat, pokrit z lepenko, priznam da definirano s zvrhano mero zlehtnobe ), po pogostosti barvanja barake ( po njihovo hise ) in vzdrzevanosti trate, lahko sklepas o denernih zmoznostih prebivalca. Zidane hise so izredno redke, pa tudi tiste, za katere si sigren, da so zidane, so barake, prekrite s nalepljenimi ploscicami podobni ciglam. Bodi dovolj za danes ( pri meni je ura 7 45, moram se pripravit za jutar. Prej sem vse opral, in nimam nicesar vec umazanega. Prihodnjc se oglasim iz Winnipega, morda v nedeljo ali ponedeljek. ezoj

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1412

8. avg 2009 7:44

Ežoj, ne moreš si predstavljati kako prijetno je človeku pri srcu, ko se zjutraj spravi na net in kot prvo odkrije tvoje popotno poročilo. Zelo mi je všeč tvoj stil videnja dogodkov in stvari okrog tebe.Name vpliva skoraj bolje kot jutranja kava. Še naprej lepo potuj in seveda poročaj. Mislim, da nas ni malo, ki z veseljem spremljamo tvojo pot.Lep pozdrav in srečno pot! daga

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

9. avg 2009 23:40

Ej, vidim, da je lady litle fire, ze doma, pa nic ne napise kje je bila, pa kako je bilo........ Jaz sem danes zjutraj prispel v Winnipeg ( premaknil uro nazaj za eno uro, pri meni je sedaj 15 45. Potovanje z avtobusom nic posebnega, razen morda nekaj smrdecih nog, to pac vzames v zakup. Pokrajina se po Thunder Bayu tudi spremeni, postopoma preneha valovitost terena, pokrajina postane cisto ravna, zacno se velikanske farme, vse do Winnipega. Po prihodu takoj namestim prtljago na avtobusni postaji in se odpravim iskat prenocisce, takoj na prvem mestu ga najdem ( 45 $-jev/noc, hvala za vprasanje ). Nasploh, glede potovanj je pri meni tako: imam splaniran nekaksen grob plan, v resnici pa se nenehno preracunavam, kako sem z denarjem ( in vcasih s casom ), in v pravem trenutku grem nazaj, ne, da bi morda dosegel planirani cilj. Tokrat je mal drugace: imam ze kupljeno letalsko vozovnico za nazaj do Toronta, torej moram doseci koncni cilj, da se lahko sploh vrnem, zaradi tega sem mal bolj previden s denarjem. Glede ameriskih mest ( kanadska stejem zraven ), vse je narejeno po enem kopitu, v manjsih krajih je center ( downtown ) narejen iz nekaj zidanih poslopij v obliku kvadra, z ravno streho, to okrozajo barakarska naselje ( po definiciji iz prejsnjega prispevka ). Pri velikih mastih je mal drugace, pa vseen enako: center je poln steklenih neboticnikov, ostalo je enako. Razseznosti so seveda velikanske in je seveda brez avta skor nemogoce. Po prihodu v Winnipeg, sem prijetno presenecen: mesto ( se mi zdi cca 700.000 prebivalcev ) je videti nekam drugacno, kot, da so se trudili, da mu dajo posebno noto. Mesto je cisto in urejeno, in takoj na prvem sprehodu neletim na nekaj prijetnih parkov ( pa brez dvometarske ograje okoli in natpisa na vhodu: park je zaprt za javnost od 22 - 8 ure, ce se boste v tem casu zadrzevali, vas bomo prijeli, aretirali in kaznovali, tako kot v ameriskih parkih, a ne Vanja ). Ze veckrat sem hotel zapisati, da bi se kanadcani zjokali, ce bi videli ponudbo zelenjave v intersparu ali merkatorju, v " nasem malom mistu " ( beri zasavska metropola ). Dobro, da nisem, tukaj, v enem starem delu, pravzaprav stara zel. postaja in nekaj sosednjih objektov, so revitalizirali in preuredili v trgovinice , receju mu Fork ( moram pogledat v slovar ), sem nasel tako ponudbo zelenjave ( in sadja ), da sem kar zjal: kaki, sparglji, tri sorte gob, krompir, par sort, sladki krompir, jam, una mehiska paprika jalapeno, vse kar hoces in se vec........res prijetno presenecenje, pa se nic ni videti staro ali uvenulo. Jedel sem v bangladeski restavtaciji: ni to za mene, prevarilo me je predvsem nekaksna jed z melancani. Vzel sem riz, tisto z melancani in piscanca. Sedaj se mi spahuje cimet iz tiste jedi s melancani in kari iz piscanca. Ce je melancan, naj ima okus po melancanu, ce je piscanec, naj disi po piscancu. Cimet me sicer nic ne moti v jabolcni piti ( ce ga ni prevec ) ali mlecnem rizu, kari me tudi nic ne moti, ce ga je kdo drug ( pa ne ravno zraven mene ). A ja, pa se to: je ena ameriska ( " tradicionalna " ) sladica, rece se ji: fudge, izgovarja fadz. Zelo dolgo mi je znana, je kot nekaksna halva. Imam celo knjigo o pripravi te sladice, do sedaj nisem delal, ker ne vem kaj mora priti ven. Koncno sem poskusil na Nijagari, tukaj pa sem nasel dve stojnici, sam to prodajajo, seveda sem kupil kos. Zadeva pravzaprav ni cist enostavna: v mesanici za sladico, je treba s koncentracijo sladkorja in fruktoze doseci, da se sladkor kristalizira v drobnih kristalih, takrat je to " ta pravo ". Bomo videli, sedaj vem kaj mora priti vene. Verjetno pojutrisnjem odrinem za Edmonton. A ja 2: Vsem, ki poznajo anglescino boljse od mene ( to ste verjetno vsi ) se opravicujem zaradi napacnega pisanja angleski besed in imen mest. V opravicilo naj povem, da se anglescine nisem ucil v soli, imam le dva " snel kursa " ( kao, francoscino sem se ucil 8 let in bi v francoscini bil boljsi ). A ja 3: toliko prosjacenja na cesti, kot v winnipegu ni verjetno niti v Kalkuti, hujse kot v Torontu. zdej je pa res dovolj, lep pozdrav ezoj

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. avg 2009 1:01

Ežoj, darling! (predstavljaj si z Ža Ža Gabor akcentom) pa saj jaz ne hodim naokrog ob polnoči. Razen do štacune, če mi kaj brez česar ne morem preživeti do jutra zmanjka. Mi, ta pošteni se ob tem času potikamo po bajti. Kaj pa vem, kakšna pravila imajo za vstop v park. Ko pa že gremo tja, so vrata odprta in nas ne zanima, kakšen je odpiralni čas

Pa menda ja ne boš šel delat te grozote od frudga? Ojoj!!! Enkrat poskusila in mi ne plačajo dovolj, da bi še enkrat. Pa bi ga lahko najslavnejši kuhar sam naredil! 

 

 

Je pa lepo, da nam poveš kje si. Če v enem od teh parkov sredi noči izgineš,  vsaj vemo, kje približno te moramo iskat.  Sliko pa tako ali tako imamo.

 

Be safe!

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti