Dopust 2009

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. avg 2009 16:02

-rimljanka točno, med Zagorjem in Savo.

-mamaF, sem vesel da je vse lepo izpadlo ( pri tvojem dopustu ), za urmašice, sedaj ko veš kaj naj bi naredile, lahko jih tudi sama narediš.

-jade, ni bila soseda, so predalec, glede rib in muce: za njih je skrbela moja ex soproga ( razen zadnjega dne, ko je šla na dopust, da bi ne fasala kakšno prašičjo gripo ), bolje dobra ex soproga, kot slaba " ta prava ", glede miši: ko sem zimus urejal kopalnico in kuhinjo so se odločile da gredo stran, baje jim prah in hrup nista pasala.

- korenčkova: ene slikice bi že bile, vsaj slika prve obare doma, pa še kaj, pa mi računalnik nagaja, noče mi se odpret program za slike.

gogad: matr, na šponge sem čist pozabil.

Vsem prav lepa hvala za dobrodošlico!

ežoj

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. avg 2009 22:05

 Dobr super je blo brat!!! Hit pejt spt kam!!!!

lp

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. avg 2009 11:52

Ma ne vem, a bi odprl novo temo ( tajkun(i)ce )ali kar tukaj. Za eno našo članico bi povedal kako in kaj, pa nisem ravno žleht, vendar, naj se ve. Evo:

tole zgoraj je iz Toronta. Evo še Thunder Bay:

In Edmonton:

Kamorkoli migneš v svet naletiš na domače tajkune, kdo bi si mislil

 

 

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4737

27. avg 2009 12:08

Evo...pa smo jo dobil!!! In potem ti ona še tako nedolžno sprašuje za nasvete glede barv itd.... Sicer pa, dragi ežoj: hvala (ta smajli je namesto tega: , ki ti ga ne smem napopat v javnosti...) Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 27. 2009 12:09

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. avg 2009 19:12

Ja hvala Ežoj (...biši prijatelj...), zdaj si me razkrinkal, jaz pa se zgovarjam, da zaradi otrok nimam časa za kulinariko, zdej mi samo še manjka, da me prideš fehtat, da ti nohte uštimam, e ne bom, da veš...

Aja, pa hvala za pošljko...

jade

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

1. sep 2009 15:23

Še ena dopustniška:

Sinu so v Španiji ukradli s kombija iz denarnice gotovino (okrog 70 eurov), dokumente, kartice in denarnico so pustili. Bil je seveda ves vesel, da mu je razen gotovine vse ostalo. Potem pa ugotovi, da nima niti telefona, ampak žal ne takoj. Ko to ugotovi, seveda takoj prekličemo številko. Šok pa včeraj, ko dobi račun. Tip, ki mu je telefon ukradel, je od dvanajste, do osme ure zvečer telefoniral 34 x. Dva najdaljša pogovora sta bila točno po 1 uro (očitno potem vezo prekinejo). Večina klicev je bila v Alžirijo, tudi najdaljša dva, pa v Veliko Britanijo, na Irsko, v Španijo. Račun za telefon pa: preko  1000 eurov.

Nena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti