Kreme

tajči-ja  

član od: 25.10.2006

sporočila: 43

9. mar 2009 10:49

Pozdravljene moje vsakodnevne prijateljice in prijatelji Saj vam lahko rečem tako, ker vas res vsak dan prebiram. No, jaz pa bi vas rada vprašala še nekaj drugega. Sem precej "obilna" in sem odločila za dieto - malo ali skoraj nič sladkorja, polnozrnat kruh, velikooo vode itd., pa orbitrek, hoja. Sedaj, ko že kilogrami malo kopnijo, sem ugotovila, da je moj zgorni del telesa (prsa) začel postajati, kako naj rečem, manj čvrt, manjši, mehak, "kot cunja", če sem lahko konkretna. Sedaj pa - kaj naj naredim. OK, začela sem z mrzlo vodo se masirat. Kaj še? Prosim pomoč. Hvala, tajči-ja

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

9. mar 2009 10:57

Tole je en tak domač recept: V gozdu - daleč od ceste nabereš lepe liste bršljana in jih posušiš. Suhe natrgaš ali zdrobiš- ne režeš! V večjo stekleno posodo daš natrgane posušene liste bršljana in jih preliješ z olivnim ali mandljevim oljem, prekriješ z gazo, pustiš v temnem prostoru 1 mesec. Precediš preko filtra za kavo ali gaze in naliješ v majhne temne stekleničke - krasne so modre, od sokov, ravno prav velike, dobro se zapirajo. elba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. mar 2009 10:57

Tajči, ti, čestitam. Mlahavost tkiva se da kar precej popraviti z redno masažo - naroči se v lokalnem spaju za masažo "tonusa" in potem ti bodo tam razložili, kako se zadeve lotiti v domači negi. Dobre so tudi kreme za zategovanje kože (najbolje je, da vzameš tiste produkte, ki so narejeni za zategovanje kože po nosečnosti). Kreme za tonus prsi mora imeti pa vsaka lady. V bistvu, toliko, kot boš dala manj denarja za hrano, boš na kratki rok nadoknadila z nakupi kozmetike, na srednji rok bodo pa stroški manjši. Ti kar vztrajaj. Vendelina jr.

tajči-ja  

član od: 25.10.2006

sporočila: 43

9. mar 2009 11:54

Hvala. Bom šla v akcijo. Pa tudi za "čerkropijo" grem pogledat. Lep dan tajči-ja

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

9. mar 2009 17:25

No, pa ste še mene pripravile do tega, da sem morala nujno v DM po eno "cimetovo iz Rogaške" Avena Sporočilo je spremenil(a) Avena dne 09. mar 2009 17:26:26

neznan uporabnik

9. mar 2009 18:00

Malo z zamudo, pa vendar, Kohica in vse ostale, ki vas zanima: zavijanje v folijo ima veliko boljši učinek. Jaz se zvečer namažem s to čudodelno kremico od kolen do popka, vzamem navadno kuhinjsko folijo in se zavijem v njo, vsako nogo posebej, seveda :) Čez oblečem bombažno pižamo in grem spat. Zjutraj jo odstranim in ostanek kreme vmasiram v kožo. Ta postopek ima neprimerljivo boljši učinek - vsaj pri mojih nožicah. jancka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. mar 2009 18:41

jancka je napisal/a:
Jaz se zvečer namažem s to čudodelno kremico od kolen do popka, vzamem navadno kuhinjsko folijo in se zavijem v njo, vsako nogo posebej, seveda :) Čez oblečem bombažno pižamo in grem spat.

jancka

 

Khm, khm, jancka, pa mož nič ne protestira?????

Lp

cervus

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

9. mar 2009 18:49

Potem si kot mumija.....

Titta

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

9. mar 2009 19:26

Tole s folijo mi je ful zanimivo.Jancka,kolikokrat na teden ali mesec se pa to zavijaš? Zelo fine so tudi Turbo hlače iz neoprena.

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

9. mar 2009 20:10

Moja najboljša izkušnja je lanska novotarija tujega proizvajalca s sloganom "misli nase" rumena reč oz. embalaža, naprodaj kot roll on ali z masažerjem tudi v špecerajih... Meni najbolj všeč, ker mi fajn diši, ker ni treba posebej vtirat in se hitro vpije... Cenovno solidna, in še bolj učinkovita če zraven mal migaš (plavanje, telovadba, leg magic...) Sicer pa je meni celulit najbolj učinkovito pomagalo odpraviti dojenje (brez heca), poletji po obeh porodih sem imela najlepše noge in se prav veselim letošnjega, ko bom tretjič v tej fazi Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti