Dopust v tujini za družine s tremi otroki

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

10. feb 2009 11:41

Bili na Karpatosu, apartmaji Pavilion v mestu Pidagia, dva para, apartma zelo velik, imeli smo vsak svojo spalnico in skupno kuhinjo z še eno posteljo, kopalnica pa tudi skupna. Je sicer apartma ampak vseeno. Letos pa gledam app Eva na Kreti, v vasici Agios Pelagia, pa me zanima če je mogoče že kdo bil v tistem kraju, oz.ali gre za vasico ali za mesto. Hvala in lep pozdrav!

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

10. feb 2009 13:51

http://booking.tui.at/booking/tui_at/index.php?agen Na tej strani imaš ponudbe v mesecu juliju. Klikni na kraj ki te zanima, na vrhu je Turčija, izberi hotel in klikni na "preise&termine". Potem ti odpre stran na kateri so kraji in datumi poletov, izbereš tistega ki ti je zanimiv in klikneš na "prüfen". Izpisalo ti bo ceno za vso družino, pogledaš pa lahko tudi slike hotela. Če ti julijski termin ne paše, imaš na levi strani iskalnik, v katerega vtipkaš termin oz. svoje zahteve. Večinoma lahko itak pri vseh ponudnikih narediš isto. Na spletu si naglej ponudbo, potem pa idi na kakšno našo agencijo in naj ti tam preverijo, če lahko uredijo. Jaz sem tudi za smučanje izbrala Neckermannov aranžma, rezervirala in plačala pa pri Sončku. jass

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

10. feb 2009 17:51

Hvala. Izgleda, da bo vse skupaj ostalo samo pri lepih željah. Ne moreš verjet, kakšne cene, ej! Dokler ne začneš seštevat, nekako še izgleda, potem pa... leny

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. feb 2009 18:16

Leny, poglej Lefkado, kak zadnji teden junija - ti bodo cene bolj všeč. Ker plaže so strašno lepe. Pa čekiraj še na www.greeka.com in išči pod "studios" - to je tisto, kar v Dalmaciji imenujejo "apratmani". Vendelina jr.

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

10. feb 2009 18:34

Ja težko je najti kaj ugodnega za družine z dvema ali več otroki.Nam je še nekako najti za zadnji teden junija,sam imam samo enega otroka.V ceni pa je res velika razlika med našim terminom in julijem.Sem pa v kompasovem ceniku zasledila sobe s tremi dodatnimi ležišči,ima pa en otrok popolnoma brezplačno nato pa so pavšalne cene.Mi smo pri kompasu plačali za našo samo letališko takso,če bi šli pa z relaxom bi ji plačali še prevoz.Upam,da vam bo uspelo kaj najti. chappy

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

10. feb 2009 19:09

[citat=--Kyara--]

V Alanyi v Turčiji je kar nekaj hotelov z več posteljami. Eden je na primer Artemis princess hotel. Je z 3*, vendar all iclusive..." Sem šla gledat pa mi ni čist jasno - pod imenom Artemis princess hotel je en cel kup ponudb - kot, da gre za kompleks hotelov. Tudi mi ni jasno npr. kaj pomeni, pri izbiri 2 odrasla v dvopost. sobi all inc., cena 276€ per room - a ni ponavadi cena po osebi? lp, vanjatajnsek

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

10. feb 2009 19:40

Ponavadi je cena po osebi v hotelih,za apartmaje pa najem na dan in koliko oseb lahko biva v njem.Mi pa cena,ki si jo navedla ti Vanjatajnsek ni nikakor jasna,po moje gre to samo za hotel brez prevoza in takse.Nas je prišel zadnji teden junija hotel Seher sun beach v kraju Side Turčija 556€ all program prevoz je vključen smo pa doplačali takse 63€ po osebi,tamali pa smo plačali samo letališko takso.Pri popustih za ottroke pa šteje koliko je otrok star na dan odhoda.Naša ima rojstni dan oktobra taki,da tisti masec še nedopolni let,ki veljajo za popuste. chappy

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

10. feb 2009 21:12

Ojla! No, zdaj sem na internetni strani (www.firstminute.si) zasledila hotel Incekum beach v Turčiji (kraj Konakli). Piše, da je tudi za pet oseb, en otrok do 15 let ima brezplačno (za 2. in 3. pa cena ni razvidna). Čudno pa je to, ker je ta isti hotel tudi v katalogu od Guleta, pa piše, da so družinske sobe za največ 4 osebe, tako da mi spet ni nič jasno. Bom jutri poklicala na firstminute, če mi lahko naredijo izračun za obe družini, ki misliva letovati skupaj. Je kdo izmed vas mogoče že bil v tem hotelu? leny

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. feb 2009 9:53

No, mi smo se pred par dnevi vrnili iz Turčije - Incekum beach resort. Zelo zadovoljni, krasna plaža, lep bazen (smo bili za razliko od večine gostov v glavnem ob morju). Hrana okusna, čez celi dan, naši najstniki so se redno posluževali tudi večerje po polnoči... Okolice nismo raziskovali, ker nam je bilo preveč všeč morje in aktivnosti, ki so bile na razpolago, res pa je tudi, da smo imeli zaradi urnika transferja le 6 dni. Vse je bilo zelo čisto, zeleno, urejeno, osebje prijazno. Slovenci smo bili dobrodošli.... Tole so prvi vtisi, kaj več lahko tudi na ZS... lp, robida Leny, tole je v tvoji enaki temi od lani napisala Robida. Če gre za isti hotel jo po ZS kontaktiraj, da ti iz prve roke pove kako in kaj. jass

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti