Pomladni oblačilni report

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

24. feb 2009 10:47

To sem imela v mislih, ja. fresh

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

24. feb 2009 10:53

Super, hvala. lenka

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

24. feb 2009 11:12

mamamia je napisal/a:
... da se koža v poletni vročini sploh ne poti... mamamia
Se priporočam za znamko in natančno ime pudra, ki bi zdržal tudi poleti. Pozimi in v mrzlem vremenu tudi jaz uporabljam puder, ker mi dejansko zaščiti kožo - če grem brez njega na mraz, imam še naslednji dan rdeče lise po obrazu. Tako da če se katera srečuje s temi problemi (koža, izpostavljena mrazu, je še dolgo rdeča), toplo priporočam, da najdete pravi puder zase in ga tudi uporabljate. Še vprašanje glede korektorja za podočnjake: svetujte prosim konkretni izdelek! Sama sem imela nekaj neuspešnih poskusov, kajti po nanosu so bile gubice pod očmi mnogo bolj izrazite. Pa spet ni fajn. sara

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. feb 2009 11:17

sara.vidmar je napisal/a:
mamamia je napisal/a:
... da se koža v poletni vročini sploh ne poti...mamamia
Se priporočam za znamko in natančno ime pudra, ki bi zdržal tudi poleti. Pozimi in v mrzlem vremenu tudi jaz uporabljam puder, ker mi dejansko zaščiti kožo - če grem brez njega na mraz, imam še naslednji dan rdeče lise po obrazu. Tako da če se katera srečuje s temi problemi (koža, izpostavljena mrazu, je še dolgo rdeča), toplo priporočam, da najdete pravi puder zase in ga tudi uporabljate.Še vprašanje glede korektorja za podočnjake: svetujte prosim konkretni izdelek! Sama sem imela nekaj neuspešnih poskusov, kajti po nanosu so bile gubice pod očmi mnogo bolj izrazite. Pa spet ni fajn. sara

 

Morda ti bo odgovarajl Lancastrov (nek oxygenium je bil naveden na flaški), ta je bil res prva liga. Vse prej kot poceni, ampak vreden svojega denarja.

Zdaj pa imam Max factor, v taki prozorni dozi, kot spray,i z modro nalepko, morala bi natančno pogledati kaj vse piše gor, ker je več tipov.

 

Nidkar si nisem mislila, da bom poleti to dajala na s kremo namazan obraz, ampak meni se je res obneslo.

Mamamia

 

 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. feb 2009 11:21

Atina je napisal/a:

Meni bi pa nekdo moral pokazati, kako se puder sploh nanaša: imam vedno občutek, kot da zelo nenaravno zgledam in da mi na čelu piše 'jaz nosim puder' :)

Atina

 

Tale snov iz doze, ko sem opisala zgoraj, se nanaša čisto enostavno. Ko si obraz namažeš s kremo, počakaš dve do tri minute, da se krema vpije in koža ni več mastna kot takoj po nanosu kreme. Potem na prste naneseš malo emulzije - po nekaj poskusih izak sama ugotoviš pravšnjo količino - in lepo z blazinicami, s krožnimi gibi vtreš v kožo. Kot da se namažeš s kremo. Na vekah in ob kakšni gubici, če imaš, preveriš in popraviš, če je kakšna, sled, in obraz je pripravljen za nadaljnje ličenje.

 

Je pa najbolje zadeve testirat v drogerijah, tam je za vsak puder na razpolago tester in iščeš, dokler ne najdeš. Se splača.

 

Mamamia

mamamia

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

24. feb 2009 11:27

Mamamia, hvala! sara

smoky  

član od: 24.6.2008

sporočila: 28

24. feb 2009 12:15

prepričale ste tudi mene. torej, kateri korektor za podočnjake in dober puder, ki ne bi puščal kakšnih lis mi priporočate. Znamk je toliko da se izgubiš med njimi. Ima max factor kaj dobrega ali pa mabeline(sem prav zapisala?)? smoky

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. feb 2009 12:27

http://kozmetometer.planet-lepote.com/ Jaz predlagam to stran (upam, da se to sme), je forum, kjer punce ocenjujejo kozmetične izdelke. Izbereš npr. kategorijo pudri, pa imaš ob strani npr. najbolje ocenjeni ipd. Začetnica

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

24. feb 2009 12:27

Jaz uporabljam od Maybelline pure makeup in je super. Glede odtenka je najbolje, da ga preizkusiš na obrazu, ker imaš na rokah drugačen ten. Jaz imam št. 21 in 25 - pozimi uporabljam bolj 25, poleti pa 21. RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. feb 2009 12:36

Jaz kupim dva pudra, ki sta si po odtenkih najbolj blizu in potem pri nanašanju mešam obadva v različnih odstotkih...In sem pozimi bolj svetla, spomladi pa malo pojačam temnejši odtenek in potem ju v štirih mesecih itak porabim (ker v dveh mesecih se tista doza itak porabi). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti