Jedilniki po montignacu

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. apr 2012 15:31

Včeraj:

Z: Klasika brez banane in ovsenega rižeka. Samo ovseno/rženi kosmiči, drugo pa isto kot zgoraj

K: Riževi rezanci + paradižnikova omaka

 

V: šalca rožičeve kave

Danes:

Z: 60g crispy žita/rženi kosmiči, mala trda hruška, trda nektarina (o jaaa, o jaaaa dobil sem jih. DOBIL. Cena pa kot za žafran. Ampak me čist en drek briga ), jabolko,mandarina, pest orehov/pistacij/mandlov/orehov/laneninh/sončničnih/bučnih semen, arašidov, malo riževega mleka.

K: Regratova solata z jajčko, mešana (prevladovale rdeče barve; mmmmmmmmm) solata (sva izmenično pikala z mamo), pol pa kvazi lazanja (FAIL in trenutna jeza. Gre za princip in ne količino!! Pa čeprav je sedaj moja mama tudi postala zainteresirana za Montya) iz 3 listov za lazanjo (rok potekel, mama noče stran metati. Čeprav ne bi slabo storila ako bi belega hudiča stran vrgla!!), dosti PORA (mmm), malo skute (zakaj že? aja, presolila je por in je morala popraviti :/) ter sir za gratiniranje.... Tega je bilo za eno malo jena posodo. Vsak je pojedel polovica. Torej 1,5 oblata. Blek beli oblati!
Mislim, saj bi bilo ok, ako bi ostalo pri gori solate pa ali pri lazanji z porom brez skute, ali pa z porom, skuto in brez oblatov. Tak pa...kuj nekaj

V: kivi, 1/2 malega jogurta

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

4. apr 2012 19:50

Z:Domači pirin kruh, skuta, kutinova čežana, proja
K: Testeninska solata
V: liter čaja, 2 kivija

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

1. jul 2012 12:47

nekaj me zanima-kako bi naredili sladoled po montiju-mlečni, ne sadni-rada bi si privošila ob tej vročini kakšno ledeno kavico-recimo mleko,kakšen rumenjak,malo vanilije in recimo za sldek okus stevijo-kako se vam zdi-bi šlo čez

lp

anibas

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. jul 2012 15:35

Jaz mislim, da bi šlo (če ne bo preveč kavic ).

tulka

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

1. jul 2012 16:49

oj tulka,sem upala da mi boš odgovorila saj kolikor sem brala vidim, da montija obvladaš v nulo-ne,ne ledenih kavic ne bo veliko - 1 do 2 na teden-upam

lp

anibas

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. jul 2012 21:19

tulka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

2. jul 2012 6:32

LATTE MACCHIATO 2x na teden, vsaj eno uro, v dobri družbi ali pa z knjigo v roki. Sploh med poletjem, dam v 4.prestavo, kar se tiče knjig in izgubljenosti v svetu romanov,biografij,potopisov...Ahh, knjige, moje ljubezni!

Tulka: Sadje (nektarina,breskva, malo ananasa, manga, minny hruškica, rdeče in zeleno grozdje..., domača skuta, oreščki/semena in CIMET ter rženi kosmiči.
A prideš na zajtrk? Pa ne rečt, da se ne bere slastno in da si prav v živo predstavljaš okuse.
Is it MONTY enough?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. jul 2012 14:08

Ojoj, sliši se božansko

tulka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. jul 2012 7:56

Tulka: Rajši ne bi vseh tvojih kreacij komentiral. Tam ne tečejo sline, ampak se vije reka iz mojih ust
Pa vseeno hvala, za lepo napisano

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mavrica*  

član od: 9.6.2008

sporočila: 39

5. jul 2012 19:01

Z: šunka, sir

M: jabolko

K: žitarice (ni bilo časa)

M: breskev

V: cvrta jajca s suhim paradižnikom in solata

mavrica*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti