Snežke

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

tema odprta - 8. jan 2009 21:54 | ogledi: 2.927 | odgovori: 3

Ojla! Ali mi lahko kdo izmed vas iz lastnih izkušenj svetuje, katere snežke in katerih znamk so zares nepremočljive, pa kje se jih da kupiti? Že veliko let imam snežke znamke Multitex, zdaj pa je čas za nove. Takšnih žal seveda ne najdem nikjer več, sicer bi kupila enake.

leny

BLEJSKAVIHRA  

član od: 3.8.2007

sporočila: 44

9. jan 2009 15:26

samo ne kupi jih v massu. Jaz sem jih kupila lansko leto, in me vsakič ko sem jih obula zebe v noge. Zato jih imam samo na nogah ko gremo smučat, zaradi lažjega preobuvanja. Tudi sama bi imela boljše, mogoče ima Hervis al pa intersport kake dobre? BLEJSKAVIHRA

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

9. jan 2009 21:12

Leny, Multitex sigurno ni znamka tvojih škornjev, ampak je to material, ki je pod zgornjo plastjo in ta je zaslužen za nepremočljivost in hkrati zračnost čevljev. Da čevelj ne premoči, mora imeti membrano, ki prepušča molekule zraka, ne prepušča pa molekule vode. Najboljše membrane so 99% npr. Gore-Tex, večina ostalih texov pa je slabša. Kako deluje si lahko ogledaš na njihovi spletni strani. Včasih je Gore-tex uporabljal Elephanten, pa naša bivša Planika, pa Jelen Čakovec. Kar nisem več v stiku s temi stvarmi, ne vem, kako je danes. Verjamem, da so sedaj tudi kakšne nove zelo kvalitetne membrane. Blejskavihra, če te zebe, si kupi vložek iz volne, ki ima na spodnji strani aluminijasto folijo in ta preprečuje, da mraz ne pride v čevelj oz. da toplota ne prehaja iz čevlja ven( kot pri termovkah) Drugače je pa dobro, da imajo taki čevlji debelejši podplat. LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

BLEJSKAVIHRA  

član od: 3.8.2007

sporočila: 44

11. jan 2009 18:51

Lenča, hvala, ker res nimam namena kupiti še en nov par zarad tega. BLEJSKAVIHRA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti