Keksi na strojček

shakra  

član od: 31.3.2007

sporočila: 75

tema odprta - 11. dec 2008 18:58 | ogledi: 5.411 | odgovori: 3

Kupila sem si tisti strojček z različnimi nastavki za kekse, zdaj pa ne najdem nobenega pametnega recepta, da bi ga lahko uporabila. Ali mi lahko pomagate. Našla sem samo dva recepta z ostro moko. Gladko moko vedno zamenjam s pirino, zdaj pa ne vem, če lahko še ostro zamenjam s pirino. Če ima kdo kakšne recepte z gladko moko za strojček bi bila zelo hvaležna, če bi mi jih posredovali.

lp,

shakra

shakra  

član od: 31.3.2007

sporočila: 75

11. dec 2008 19:30

Hvala rimljanka. En recept sem že prej našla, drugega še nisem videla, malo prej pa sem v bazi našla recept za testomat kekse. Mislim, da bom kar tega sprobala. Če pa kdo še kakšen recept priloži, ne bom nič jezna. Zdaj ko se bližajo prazniki, bom tega več potrebovala. lp shakra

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

11. dec 2008 23:14

Rimljanka, koliko margarine pride v tem receptu fini keksi na strojček, a 2 po 250dag, se pravi pol kg. MOON

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti