Ko leti perje...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 16:14

... in po tvoje naj... zaposlim nekoga, ki bo preverjal vsak stavek na klepetu? Pošiljam Patrije na srečanja, da ne bo kdo kaj opravljal (mi jih bo MORS posodil???). Naj filtrtriram ZS da ne bo kdo kaj napisal čez koga? Po kakšnem ključu pa? (samo potem boš nezadovoljna, če kakšen ne bo prišel čez filter). Samo.. potem jih bo moral nekdo brati. Tudi ne bo v redu, a ne?

Lidka, brez zamere. Imam resno delo.  Mislim, da sem vse povedal, tako na ZS kot tudi tule. Zdaj se pa vljudno poslavljam... če dovoliš... Hvala.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 16:18

Šur, da dovolim, jasno. Pokrij soje učke, sam pol ne jokat in stokat, ko je kaj narobe. Kreg in nestrpnost prihaja od vsepovsod. lidka [sonce]

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. dec 2008 16:33

jernej je napisal/a:
.............................................................................

......................................................................................................

Ampak kot razumem, naj bi šlo za zvezdniški boj med morsko medvedko in katko lopatko?

......................................................................................................

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jernej, jaz sem za, pa naj bo po pravilih: zgoraj brez, pa mene daj za sodnika ali žirijo ( ali vsaj eno mesto v prvi vrsti ).

ežoj

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. dec 2008 16:43

Ežoj, te moram razočarat, jaz ne nosim lasulje . Sem pa na "sveže" ostrižena, če ti to kaj pomaga

 

 

MM

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. dec 2008 16:51

dva vprašanjca ;) al lahk npr pod recept napišem njamiii, dobr se sliši. oz mmm slikce za pojest? glavno, men je od moderatorjev, administratorjev watewa kul jernej ;) bannanna_v_slo ;)

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

11. dec 2008 16:51

Jaz bi se pa zaposlila kot moralna preverjevalka klepetalnice... ampak vidim, da to nekateri že na skrivaj delajo... [presenecenje]

Aja, lidka me je izzvala, če si upam javno povedat, da sem ga jaz opozorila na prepirček pod Katkinim receptom. Ma ja, itak, da si upam, lidka.

tulka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 16:58

Ma lepo, pohvalno. Bravo! Škoda, da se nisi sama spomnila. Bi pol manj "čvekarije" po ZS letelo. lidka [sonce]

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. dec 2008 17:33

Ti, zvezdna bojevnica: naj bo sila s tabo.

ežoj

polde  

član od: 8.9.2006

sporočila: 9

11. dec 2008 17:52

Se vidi, da je jutri polna ! Ima kar velik vpliv! polde

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

11. dec 2008 19:02

Ker sem bolj zgovorne sorte sem komaj čakala,da sem našla forum,kjer se nekaj dogaja...ker pod recepte ne pišem komentarjev in jih tudi bolj poredko berem ne morem sodit,ampak ko sem zadnjič samo zagovarjala avtorico teme o sterilizaciji, se mi je pa svet kar malo zameril.... Bodite no malo bolj strpni,res pa je da včasih na kakšno temo človek res ne upa odgovorit s svojimi besedami ker si prehitro "potlačen"........ Forum je zakon ,Kul je zakon,kaj bi drugače počeli na netu,če ne bi imeli naše KUL......... petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti