Priljubljeni recepti

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

tema odprta - 2. dec 2008 11:28 | ogledi: 2.601 | odgovori: 9

Pozdravljeni vsi na kulinariki !

Mene pa zanima kje naj iščem tistega kuharčka, da bi lahko shranila recept pod priljubljeni recepti. Ali bi mogoče mogla imet naročen PLUS PAKET ? Saj vem, da se bo nekaterim zdelo vprašanje čudno ,ampak vsi tega ne vemo in mogoče še komu pomagamo.Hvala vam za odgovore in lep dan, četudi dežuje.

linolina

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

2. dec 2008 11:36

Ja za shranjevanje med priljubljene res potrebuješ pluska. Piši božičku, naj ti ga prinese!

lp Saša

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. dec 2008 11:50

Ja, pa rabiš pluska. Drugače žal ne bo šlo.

 

Btw, Anamarija, zdaj se res vsak dan spomnim nate. Hvala.

Atina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. dec 2008 13:09

Odpri en folder v wordu in potem notri shrani priljubljene recepte. Vendelina jr.

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

2. dec 2008 13:39

Še lažje je, če si kar v tvojem iskalniku shranjuješ recepte. V Internet explorerju imaš v opravilni vrstici priljubljene in pač klikneš dodaj med priljubljene. Narediš lahko posebno mapo samo za linke iz kulinarike. Tudi Opera in Mozilla imata bookmarkse, ki so nasploh sila uporabna reč. magnolija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. dec 2008 13:40

Atina je napisal/a:

Ja, pa rabiš pluska. Drugače žal ne bo šlo.

 

Btw, Anamarija, zdaj se res vsak dan spomnim nate. Hvala.

Atina

 

Atina tudi jaz nate

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. dec 2008 13:44

Potem pa mi razložite nekaj, ker ne vem..., če vi pošljete sliko zraven recepta a vi to ne vidite? Če si jaz recimo želim pogledati sliko, grem v beležko pod moje slike in jo gledam,  pa vse priljubljene recepte ima  lepo shranjene,  joj, punce, vi ne veste kaj zamudite s tem, ko nimate Pluska.

lp

Anamarija

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

2. dec 2008 13:54

Ja, Anamarija, rubriki "moje slike" in "moji recepti" lahko uporabljamo tudi tisti brez pluska, samo pri več zadetkih pri iskanju in "beležko" za priljubljene smo prikrajšani. Bom pisala Miklavžu, mogoče mi ga prinese (pluska). mamaF - Mojca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. dec 2008 16:01

magnolija je napisal/a:
Še lažje je, če si kar v tvojem iskalniku shranjuješ recepte. V Internet explorerju imaš v opravilni vrstici priljubljene in pač klikneš dodaj med priljubljene. Narediš lahko posebno mapo samo za linke iz kulinarike. Tudi Opera in Mozilla imata bookmarkse, ki so nasploh sila uporabna reč. magnolija

Moram pa opozoriti, da to ne bo delalo, če bomo kdaj spremenili linke receptom. Ne nameravamo, ampak če bi kaj spreminjali sistem, da bi bilo treba, potem linki ne bodo več delovali.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti